[Star Darlings: Życzenia do spełnienia] Wywiad z Sylwią Lipką

Jakiś czas temu blogerzy mieli możliwość zadania paru pytań znanej YouTuberce Sylwii Lipce. Z okazji tego, że bardzo ją lubię postanowiłem, że również zadam dziewczynie parę pytań. W poniższym wywiadzie dowiedzie się więcej o tym co działo się na planie teledysku do serialu, również coś nowego o serialu, a nawet poznacie ulubioną bohaterkę Sylwii! Musicie koniecznie to przeczytać!


WYWIAD PRZEPROWADZONY PRZEZ DISNEY POLSKA DLA BLOGA "ŚWIAT DISNEYA".
KOPIOWANIE SUROWO ZABRONIONE!


Jak czułaś się z tym że zostałaś wybrana do zaśpiewania piosenki do
serialu "Star Darlings"?
To dla mnie niesamowita radość i szczęście. Spełniłam w ten sposób moje kolejne marzenie - zawsze chciałam, żeby moja muzyka leciała na Disney Channel!


Podobało Ci się na planie podczas nagrywania teledysku do piosenki z serialu "Star Darlings"? Opowiedz nam trochę o tym jak było.
Na planie świetnie się bawiłam. Cieszę się, że mogłam tak poeksperymentować z rożnymi makijażami i fryzurami. Poza tym panował bardzo rodzinny klimat, bo z wieloma osobami spotkałam się już wcześniej na przykład na planie „I <3 Violetta”. Poznałam kilka nowych żartów, które będę mogła opowiadać i wykręcać znajomym. Bardzo lubię spędzać czas na nagraniach.


Bohaterkę, którą dubbingujesz nazywa się Leona. Czy w jakiś cechach charakteru przypomina ciebie, utożsamiasz się z nią?
Leona jest wokalistką. marzy o ogromnej karierze muzycznej - dokładnie tak jak ja! Poza tym łączy nas pozytywne nastawienie do świata, motywacja i ambicja.


Czy możesz nam zdradzić trochę fabuły nowego serialu? O czym dokładnie będzie? Czy jest w nim dużo muzyki, akcji i przygód bohaterek?
„Star Darlings: Życzenia do spełnienia” opowiada historię mieszkańców Gwiezdnej Krainy, którzy mają za zadanie spełnianie życzeń z tak zwanej Krainy Życzeń, czyli z Ziemi. Problem w tym, że planecie zagrażają złe moce, dlatego zostaje wybrane 12 dziewczyn, które mają za zadanie ją uratować. Pięć z nich tworzy zespół muzyczny, dlatego muzyki w serialu z pewnością będzie dużo! Każda z bohaterek przedstawia inne cechy charakteru, dlatego każdy widz z pewnością będzie w stanie z którąś z nich się utożsamić.


Która ze studentek z serialu jest twoją ulubioną i dlaczego?
Zdecydowanie Leona i nie mówię tego tylko dlatego, że to właśnie jej użyczam głosu! Po prostu jestem w stanie znaleźć dużo podobieństw między nami, dlatego jest mi najbliższa.


Serial "Star Darlings: Życzenia do spełnienia" możecie oglądać
codziennie o 7:25 oraz 13:25 tylko w Disney Channel!

12 komentarzy:

 1. Świetny wywiad! Leona to fajna postać chociaż moją ulubioną jest Sage. Ja już nie mogę się doczekać nowego serialu. Na pewno będzie fajny :)


  Pozdrawiam, Dixie ♡ (PLANETA DISNEYA)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny wywiad! Ja jak, zawsze zaspałam, dlatego koniecznie obejrzę go o późniejszej godzinie.
  Ja również zapraszam do przeczytania mojego wywiadu: https://swiatdisneya123.blogspot.com/2016/08/star-darlings-wywiad-z-sylwia-lipka.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wywiad :D Bardzo podoba mi się nowa piosenka Sylwii! Na pewno będę oglądać ten nowy serial :)
  dovecameronpolska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobre pytania! Oglądając pierwszy odcinek "Star Darlings" zauważyłam parę podobieństw między Leoną, a Sylwią.
  simplyzosia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wywiad krótki ale bardzo ciekawe. Oglądam o 13:25 :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wywiad mega! Jakbym ja bardzo chciała jej zadać pytania, ale wątpie ze to się zdarzy :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy wywiad. Serial wydaje się być naprawdę interesujący i fajny. ;-)

  violettakochammuzykapasja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Rewelacyjny wywiad. Dużo się dzięki niemu dowiedziałam! 😄🤗😊

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawy i interesujący wywiad ja zapraszam na swojego bloga http://tojestblogdisney.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń