[Mój kumpel duch] Premiera drugiego sezonu

Jakiś czas temu, a dokładnie 10 kwietnia tego roku nastąpiła premiera drugiego sezonu, serialu "Mój kumpel duch" w niemieckiej telewizji na kanale Disney Channel. Sezon drugi będzie liczył tylko 10 odcinków, więc dość szybko się skończy! Odcinek będzie trwać około 22 minuty. Zapewne jesteście ciekawi kiedy kolejne przygody bohaterów z serialu zostaną wyemitowane w Polsce? Jeśli tak to zapraszam do rozwinięcia posta!

FABUŁA
14-letnia Binny przeprowadza się ze swoimi rodzicami z Hamburga do starej willi w Berlinie. Binny dowiaduje się, że musi dzielić pokój z Melchiorem, urodzonym w 1900, ale 14-letnim duchem. Chcąc pozbyć się Melchiora, Binny musi mu pomóc rozwiązywać kryminalne zagadki i inne małe niesprawiedliwości, gdyż Melchior został uwolniony z duchowej egzystencji. Rozwiązując zagadki, Binny i Melchior przeżywają razem wiele przygód.


CO WYDARZY SIĘ W DRUGIM SEZONIE?
Binny i Melchior pokonują Hubertusa, ale wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Jakie umiejętności ma zegarek i gdzie można znaleźć pozostałe zegarki? Binny i Melchior wyruszają na poszukiwanie i tym samym podczas wyprawy spotkali wielu ciekawych ludzi. Niestety pojawia się nowa postać, która staje się ich przeciwnikiem Rhett Thorn. Myśliwy zegarków, który postawił sobie za cel znalezienie Złotego zegarka i stać się władcą czasu.


DATA PREMIERY
Kilka dni temu Disney ogłosił, że premiera serialu w Polsce odbędzie się już 15 sierpnia! Odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Disney Channel!


FRAGMENTY ODCINKÓW


Lubicie serial "Mój kumpel duch"? Czekacie na drugi sezon?
Dajcie znać w komentarzach!

5 komentarzy:

 1. Fajny post! Ja osobiście bardzo lubię ten serial :) Czekam na 2 sezon!
  dovecameronpolska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. NIe słyszałam o tym, może obejrzę pierwszą serię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Serial nawet fajny, pewnie obejrzę nowe odcinki jak zwykle innych seriali :)

  OdpowiedzUsuń