Główne bohaterki serialu "Star Darlings: Życzenia do spełnienia"

Nowy serial Disney Channel - "Star Darlings: Życzenia do spełnienia" już 22 sierpnia w Disney Channel! Tak jak obiecałem Wam w poprzednim poście o tym serialu [link] dziś przedstawię Wam wszystkie pierwszoplanowe bohaterki serialu, a za parę dni wszystkie drugoplanowe bohaterki! Mam nadzieję, że opisy Wam się spodobają i przybliżą trochę bohaterki nadchodzącego serialu.SAGE

Jej marzenie: Spełniać najwięcej życzeń w Gwiezdnej Krainie!
Atuty: naturalność, serdeczność, koleżeńskość, mądrość, odwaga w dokonywaniu wyborów, pozytywna energia,  bardzo rozwinięta intuicja, siła i stanowczość
Słabe strony: brak dojrzałości, przecenianie własnych możliwości oraz oporność na wiedzę książkową
Rok nauki: pierwszy
Hobby: Gra na gitarze jak gwiazda rocka!
Ulubiony kolor: lawendowy
Jasny dzień: 1 grudnia


Sage chciała spełniać życzenia innych od kiedy po raz pierwszy ujrzała spadającą gwiazdę. Jej wielkim spełnieniem marzeń była nauka w Gwiezdnej Akademii. Umiejętność posługiwania się energią zawsze przychodziło jej łatwo. Wszystkich w tym pokonuje. Już jako niemowlak potrafiła unosić zabawki bez ich dotykania. Jednakże przez ten naturalny wielki talent czasem zapomina, że w szkole musi się jeszcze dużo nauczyć. Sage jest bardzo odważna, pełna pozytywnej energii i charyzmy. Jest promienna  i beztroska, bez trudu nawiązuje nowe, trwałe przyjaźnie. Jej pewność siebie przyciąga innych. Mama dziewczynki jest wybitną badaczką energii życzeń, a jej tata pracuje w instytucji rządowej.


LIBBY

Jej marzenie: Dawać wszystkim to, czego potrzebują
Atuty: uprzejmość, szczodrość, dobre wychowanie, elokwencja
Słabe strony: impulsywność, brak odpowiedzialności, czasem zdezorientowanie
Rok nauki: pierwszy
Hobby: Gra na keyboardzie
Ulubiony kolor: różowy
Jasny dzień: 12 październikaRodzice Libby robią astronomiczne kariery. Jako jedynaczka wychowała się w bogactwie, podobnie jak inne dzieci z jej osiedla. Dziewczyna myślała, że wszyscy żyli równie beztrosko jak ona, jednak kilka lat temu poznała dziewczynkę, która nigdy nie miała swojej lalki. Podarowała jej jedną ze swoich zabawek, a wielka wdzięczność i radość, jakiej doświadczyła wyzwoliły w niej ducha szczodrości. Rodzice Libby cieszyli się, że w sercu ich córki rozpaliła się iskra hojności, aż do czasu kiedy ich córka rozdała prawie wszystko, co miała! Libby potrafi być nieco zbyt nieodpowiedzialna, ale jej serce jest na właściwym miejscu. Kiedy zaczęła uczęszczać do Gwiezdnej Akademii, rodzice przestali ją utrzymywać, jednakże ona nie ma z tym problemu. Teraz całą energię czerpie z pomagania innym. Jej największym marzeniem jest objęcie posady przewodniczącej samorządu uczniowskiego, bo wtedy będzie mogła pomagać wszystkim!


VEGA

Jej marzenie: Uczyć się najlepiej ze wszystkich, aby zostać najlepszą w Gwiezdnej Akademii
Atuty: praktyczność, solidność, niezawodność, umiejętność rozwiązywania problemów, pilność
Słabe strony: wierzy, że w książkach można znaleźć odpowiedź na wszystko, trudno jej się wsłuchać w głos własnego serca
Rok nauki: drugi
Hobby: Ultraprecyzyjna gra na basie
Ulubiony kolor: niebieski
Jasny dzień: 1 września

Vega uczy się najwięcej z wszystkich studentów Gwiezdnej Akademii. Jednak jeśli chce się być najjaśniejszą gwiazdą w szkole, nie ma innego wyjścia. Dziewczynka wychowała się z mamą w małym mieszkanku w samym centrum przygnębiającego miasta. Szybko zrozumiała, że nauka i ambicja to jej jedyny bilet do innego życia. Vega jest perfekcjonistką. Robi sobie listy i sprawdza je dwa, a czasem nawet trzy razy. Lubi mieć wszystko zaplanowane, poukładane i jak dotąd takie podejście się sprawdza. Jednak w dziedzinie spełniania życzeń musi jeszcze nauczyć się polegać na instynkcie i intuicji. Nawet Lady Stella mówi jej, że powinna czasem odpuścić i porządnie się zabawić. Dziewczyna uwielbia tańczyć i jest basistką w zespole Star Darlings.


SCARLET

Jej marzenie: Żyć w Świecie Życzeń
Atuty: pewność siebie, siła, niezależność, pasja, spostrzegawczość
Słabe strony: czasami szokuje innych i potrafi posunąć się za daleko
Rok nauki: trzeci
Hobby: Deskorolka i perkusja
Ulubiony kolor: czarny
Jasny dzień: 3 listopadaSwoje najmłodsze dziecięce lata spędziła w trasie ze swoimi rodzicami, którzy również odpowiadali za jej naukę. Teraz cały czas koleguje się z dziewczynami w swoim wieku. Nie jest jej jednak łatwo. W oczach koleżanek Scarlet porusza się po kompletnie innej orbicie. Ale jej to nie przeszkadza. Jest pewna siebie, silna i niezależna. Jej rodzice są supergwiazdami muzyki poważnej i od kiedy sięga pamięcią zawsze grali w najlepszych salach koncertowych planety. Ponieważ była jedynym dzieckiem rodziców; Scarlet musiała sama zapewniać sobie rozrywki, zabawę. Jednak było to dość trudne będąc w większości w trasie. Dziewczyna jednak wie, że musi nauczyć się otwierać przed innymi, ale przecież była samotnikiem przez całe życie to automatycznie jest jej trudniej. Jej zdolność spełniania życzeń innych ludzi jest niesamowita. Gdyby tylko potrafiła spełnić własne marzenie – znaleźć miejsce, gdzie mogłaby swobodnie ujawnić swój wewnętrzny blask.


LEONA

Jej marzenie: Być największą gwiazdą pop w
Gwiezdnej Krainie!
Atuty: pewność siebie, entuzjazm, motywacja, optymizm, ambicja
Słabe strony: egocentryzm, próżność, przesadna ambicja
Rok nauki: trzeci
Hobby: Śpiew i występy sceniczne. Cóżby innego!
Ulubiony kolor: złoty
Jasny dzień: 16 sierpniaLeona ma wielkie szanse na gwiazdę spełniania życzeń. Już od czasu gdy była malutkim dzieciaczkiem, chciała być olśniewającą wielką gwiazdą pop! Nauka w Gwiezdnej Akademii to dla niej szansa od ucieczki z nudnego i przygnębiającego miasta rodzinnego. Rodzina Leony uważa, że dziewczyna powinna być ambitna, ale nie rozumieją jak wielka jest jej potrzeba stania w blasku reflektorów i występowania przed innymi. Planują dla niej karierę księgowej w zakładzie szewskim ojca. Jednak ona ma głowę wśród gwiazd i za nic w świecie nie da się sprowadzić na ziemię. Leona nie tylko wyróżnia się z tłumu, co przyćmiewa aż cały tłum swoim wielkim blaskiem! Ze względu na swoją pewność siebie dziewczyna zapomina niekiedy, że nie jest pępkiem świata. Choć uwielbia być w centrum uwagi, od czasu do czasu musi sobie przypomnieć, że jest członkinią zespołu i musi wrócić na swoje miejsce.

SERIAL OD 22 SIERPNIA o 7:25 i 13:25 TYLKO W DISNEY CHANNEL

Podobają Wam się opisy? Którą z bohaterek najbardziej polubiliście? Będziecie oglądać najnowszy serial? Odpowiedzi na te pytania piszcie w komentarzach! A już za parę dni na blogu pojawi się kolejny post z opisami drugoplanowych bohaterek. Wyczekujcie!

10 komentarzy:

 1. Przepraszam,że zwrócę ci taką uwagę Mateusz,ale serial startuje od 22 sierpnia,a w początkowym tekście masz września.
  http://ludmi234.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, jakoś pomyliłem daty i nie zauważyłem tego, ale już poprawiłem ;)

   Usuń
 2. Dla najmłodszych serial : ) Oby był na dobrym poziomie, a nie jak te niektóre :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne opisy! Nie mogę się doczekać kolejnych!
  Zapraszam do mnie - http://swiatwedlugidoli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba moja ulubioną zostanie Scarlet <3 Genialny post i czekam na odcinki!

  disney-ourworld.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi najbardziej do gustu przypadła Sage :)
  jeszcze nie wiem czy będę ogladac serial ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super post! Mi najbardziej przypadłą do gustu Leona. Może dlatego, że obie lubimy spiewać...?

  OdpowiedzUsuń