[Backstage] Konta społecznościowe obsady

Od 25 lipca możemy oglądać nowy serial Disneya, a mianowicie "Backstage". Nie wiem jak wy, ale ja osobiście się w nim zakochałam. Jest w nim wszystko co uwielbiam. Muzyka, taniec, śpiew no i wątki miłosne. Nie zabrakło również przysłowiowych "wiedźm" czyli gwiazdeczek, które wiedzą najlepiej. Dzisiaj postaram się podać wam wszystkie konta społecznościowe obsady.Devyn Nekoda serialowa Vanessa
Urodzona 12 grudnia 2000 roku. Kanadyjska aktorka oraz tancerka znana z serialu "Backstage".

Alyssa Trask serialowa Carly
Szesnastoletnia tancerka i aktorka. Urodzona 16 sierpnia 1999 roku w Kanadzie. Znana między innymi dzięki jednej z głównych ról w serialu "Backstage".

Aviva Mongillo serialowa Alya
Kanadyjska aktorka i wokalistka. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza serialowi "Backstage". Urodziła się 2 marca 1998 roku. Muzyką zaczęła interesować się w wieku dziesięciu lat, a w wieku dwunastu brała lekcje gry na gitarze.

Josh Bogert serialowy Miles
Szesnastoletni Kanadyjczyk. Urodził się 16 sierpnia 2000 roku. Rozpoznawalność zyskał dzięki roli w serialu "Backstage". Poza tym, że jest aktorem i wokalistą to pisze własne piosenki i potrafi grać na wielu instrumentach, m.in. gitarze, pianinie czy saksofonie.
FACEBOOK | TWITTER | INSTAGRAM | YOUTUBE | SNAPCHAT: @josh_bogert

Colin Patierre serialowy Sasha
Aktor oraz tancerz. Urodził się 20 lutego 1999 roku w Kanadzie. Poza rolą Sashy ma na swoim koncie dwie inne role - Josh w "The Next Step" oraz Bobby w "Dino Dan Treks Adventures".

McKenzie Small serialowa Scarlett
Niewiarygodnie uzdolniona wokalistka oraz aktorka. Urodzona 20 czerwca 1999 roku w Kanadzie.

Matthew Isen serialowy Jax
Kanadyjski muzyk i aktor. Urodził się 12 lutego 2000 roku. Podobnie jak jego kolega z planu - Josh, jest multiinstrumentalistą. Gra między innymi na gitarze, pianinie, flecie i ukulele.

Julia Tomasone serialowa Bianca
Urodzona 3 sierpnia 1998 roku w Kanadzie. Wokalistka i aktorka znana dzięki serialowi "Backstage". W 2017 zagra w filmie "Kiss&Cry" jako Samantha Allison.
TWITTER | INSTAGRAM | SNAPCHAT: @juliatom

Adrianna Di Liello serialowa Jenna
Urodzona 28 kwietnia 2002 roku w Kanadzie. Przed rolą Jenny w "Backstage" grała Shanaie w serialu "Anna i androidy", również na Disney Channel.

Isiah Hall serialowy Denzel
Urodzony w Kanadzie 7 listopada 2001 roku. Rozpoznawalność przyniosła mu rola artysty w serialu "Backstage".

Kyal Legend serialowa Julie
Kanadyjska aktorka urodzona 10 października 1997 roku. Kyal jest tancerką jednak w serialu gra artystkę. Tańczyła między innymi w filmie "Następcy".

Romy Weltman serialowa Kit
Urodzona 18 stycznia 2000 roku w Kanadzie. Zadebiutowała dzięki roli Kit w serialu "Backstage".
TWITTER | INSTAGRAM | SNAPCHAT: @romyweltman


Oglądaj "Backstage" od poniedziałku do piątku o 19:00 w Disney Channel!

3 komentarze:

  1. Uwielbiam ten serial, obejrzalam wszystkie odcinki, niektóre po 2 razy :) Szkoda, ze teraz trzeba czekać około roku na kontynuację.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja oglądam i ten post jest mega przydatny ponieważ nie za bardzo wiedziałam jakie konta społecznościowe maja aktorzy ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetnie, teraz będę mógł zaobserwować ich wszystkich na Twitterze :D

    OdpowiedzUsuń