[Zapowiedź] "Backstage" - Poznaj nowy serial Disneya!

Backstage to nowy kanadyjski serial dla młodzieży, który swoją premierę miał na kanale Disney Channel w Kanadzie 18 marca 2016 roku, a w Stanach Zjednoczonych w dniu 25 marca 2016 roku W dniu 10 maja 2016 roku ogłoszono, że serial została przedłużony o drugi sezon, który swoją premierę będzie miał w 2017 roku, a już od 25 lipca o 19:00 serial będziemy mogli oglądać w Polsce!FABUŁA
Już w lipcu na antenie Disney Channel Polska pojawi się serial „Backstage”. Seria opowiada historię niezwykle utalentowanych nastolatków, którzy wspólnie przeżywają wzloty i upadki, w jednej z najbardziej prestiżowych szkół dla artystów. Bohaterowie nawiązują nowe przyjaźnie, osiągają życiowe sukcesy, codziennie mierząc się z bezlitosną konkurencją. „Backstage” to opowieść o tym, jak rodzą się wielcy artyści, którzy na co dzień chcą żyć jak zwyczajni nastolatkowe.
źródło: satinfo24.plBOHATEROWIE


Vanessa (Devyn Nekoda)
Prawdopodobnie jest najbardziej utalentowaną tancerką w szkole Keaton. Vanessa jest niezwykle utalentowaną baletnicą i ona o tym dobrze wie. Znana jest również pod pseudonimem - Vee.


Carly (Alyssa Trask)
Carly jest świetną tancerką, ale często znajduje się w cieniu najlepszej przyjaciółki Vanessy. Carly pracuje bardzo ciężko, aby doskonalić swój talent, udowadniając, że jest jedną z najbardziej zaangażowanych uczniów w szkole Keaton. Znana jest również pod pseudonimem - Cee.

Alya (Aviva Mongillo)
Alya jest nieśmiałą piosenkarką, która nigdy wcześniej nie odwiedziła "dużego miasta". Szkoła "Keaton School of the Arts" jest idealnym miejscem dla Alya, aby wyjść z ukrycia i pokazać swój talent. Gra na gitarze i śpiewa. 

Miles (Josh Bogert)
Cichy i tajemniczy muzyk. Miles jest dość nieśmiały, unika kontaktu z innymi. Ukrywa ogromny sekret oraz talent, który skrywa. Nie jest gotowy do pokazania go innym. Gra na gitarze, perkusji, a także śpiewa.

Sasha (Colin Petierre)
Student drugiego roku. Sasha jest jednym z niewielu tancerzy w uczelni. Jest bardzo zabawny oraz jest wielkim plotkarzem. Mówi szczerze co ma na myśli. Jest odpowiedzialny z plotki na blogu TMK uczelni.

Scarlett (McKenzie Small)
Jest inteligentna, bystra i pewna siebie. Jest niesamowicie uzdolnioną piosenkarką. Przez większość studentów Keaton jest uważana za jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek w szkole. Nic nie zatrzyma Scarlett w realizacji swoich marzeń.

Jax (Matthew Isen)
Jest studentem muzyki. Bardzo pewnym siebie chłopak. Bardzo dobry i profesjonalnym DJ o ksywce DJ G.Bianca (Julia Tomasone)
Student muzyki oraz śpiewu. Bardzo dobra piosenkarka i aktorka. Trenuje od 2-go roku życia.Jenna (Adrianna Di Liello) 
Początkującą studentką tańca. Bardzo zabawna, wesoła i energiczna. 
Denzel (Isiah Hall)
Jest studentem sztuki. Bardzo dobry projektant, wielki artysta. Przybory do malowania to jego przyjaciele.

Julie (Kyal Legend) 
Przewodniczącą szkoły. Na co dzień do szkoły przychodzi w różnych strojach. Jest uważana za niesamowitą artystkę.Kit (Romy Weltman) 
Studentem muzyki i sztuki. Uważana jest za bardzo utalentowaną dziewczynę.
źródło: tłumaczone opisy z disney.co.uk / Wikipedia / zdjęcia Backstage WikiaPARĘ ZDJĘĆ Z SERIALU


Będziecie oglądać nowy serial? Dajcie znać w komentarzach!

10 komentarzy:

 1. Zapowiada się fajny serial. Na pewno z ciekawości obejrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. serial zapowiada się być niesamowity. zobaczę 1 odcnek i dopiero wtedy stwierdzę czy wart jest oglądania prze ze mnie XDD

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że będzie ciekawy ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Oglądam ten serial po angielsku i jest super :) Nie mogę się doczekać polskiej premiery :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada sie dośc ciekawie, jednak to kolejny serial juz !
  Nie wiem czy starczy czasu na obejrzenie tego wszystkiego.. :)
  Polska premiera tuż tuż a więc miłosnicy muzyki, tańca będą mieli coś dla siebie. ;)
  Z pewnością obejrzę pierwszy odcinek. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super serial http://noweserialedisneychannel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak wgl to jest jakąś strona, na której mogę obejrzeć zaległe odcinki? Wiem, że co jakiś czas lecą powtórki, ale nie zawsze jest czas, by oglądać, a serial jest mega.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedy można obejrzeć sezon 2 po polsku ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie ma jeszcze 2 sezonu w Polsce?

  OdpowiedzUsuń