Tini - "Możemy potwierdzić 60 koncertów w Europie"

Martina Stoessel właśnie cztery dni temu o godzinie 22:00 czasu argentyńskiego ponownie pojawiła się w programie u Susany Gimenez. Tini zaprezentowała tam dwie piosenki ze swojego albumu, "Great Escape" oraz Siempre Brillaras". Podczas rozmowy dziewczyna wyjawiła prowadzącej kilka ciekawych informacji na temat trasy koncertowej i swojego prywatnego życia! Zapraszam do rozwinięcia, do przeczytania relacji!

Na początku występu Tini zaprezentowała nam piosenkę ze
swojego solowego albumu pt. "Great Escape". Podczas trwania programu dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji od Tini. Opowiedziała, że w ciągu tygodnia jej teledysk do piosenki "Great Escape" został wyświetlony 2 miliony razy co jest dla niej szaleństwem! Nie spodziewałam się że tak wiele ludzi będzie kupować jej płytę w sklepach. Następnie Susana wymieniła kraje, w których Martina odniosła największą popularność: Hiszpania, Włochy, Portugalia, Francja oraz POLSKA! 


Jak wiemy dziewczyna rozpoczęła przygotowania do trasy koncertowej. Obecnie poszykują tancerzy i ekipy. Potwierdzone jest już 60 koncertów w Europie! Już niedługo, czyli w sierpniu Tini ma zaplanowane kilka koncertów, lecz nie ujawniła nam gdzie i kiedy.  Dalsza część rozmowy tyczyła się rodziców Tini. Piosenkarka potwierdziła, iż rodzice zawsze towarzyszą jej w podróżach. Podczas kręcenia filmu "Tini - nowe życie Violetty", udało się jej przekonać, aby te dwa miesiące mogła zostać sama! Przyznała, że było to trudne doświadczenia, ale pomogło aktorce, aby stać się jeszcze bardziej dojrzałą i samodzielną osobą. Kolejny temat, który został wzięty pod uwagę przez prowadzącą to były chłopak Martiny, Peter. Dziewczyna wyznała, że nadal jest dla niej ważny i że kocha go całym sercem. Na koniec programu Martina zaśpiewała ostatnią piosenkę pt. "Siempre Brillaras".Oglądaliście program? Jak myślicie Martina da koncert w Polsce? Jeśli tak to pojawicie się na nim? Dajcie znać w komentarzu!

5 komentarzy:

 1. Program na pewno nie był wczoraj :) Reszta naprawdę świetnie napisana :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, Tini owiedzi Polskę. A zwłaszcza Kraków!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna relacja. Mam nadzieję, że Tini będzie mieć koncerty w Polsce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wiadomość :) Oby Tini przyjechała do Polski :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja niestety nie mogłam obejrzeć programu. Mimo wszystko godzina 3 to nie najlepsza pora xD Myślę że Tini na pewno zagra koncert w Polsce. Jeśli odbędzie się on w Krakowie to postaram się na niego pojechać ♥

  OdpowiedzUsuń