[Recenzja] Magazyn "Czas na Tini"

Kilka dni temu w kioskach całej Polski pojawiło się specjalne wydanie magazynu "Czas na Tini!", wydawnictwa Egmont Polska. Magazyn możemy zakupić w każdym kiosku, bądź dobrej księgarni w cenie 9.99 zł. Cena jak na taki magazyn wydaje się być normalna. Jednak czy to wydanie jest warte swojej ceny? Jeśli chcecie się dowiedzieć, zapraszam do rozwinięcia.

Magazyn jest bardzo przejrzysty oraz interesujący. Kolory wnętrza gazetki są delikatne i różne. Właśnie w ten sposób wszystko się ładnie prezentuje. Pojawiło się nawet kilka zdjęć zza kulis kręcenia filmu. W gazetce również jako dodatek czeka nas niespodzianka. Możemy w niej trafić na błyszczyk, bądź piękny pierścionek oraz śliczne naklejki z bohaterami filmu. Autorzy tej gazetki postanowili ukazać nam kulisy powstawania filmu oraz poznać bliżej pozostałych bohaterów. Magazyn jak zawsze inne jest podzielony na rozdziały, a na pierwszej stronie jest spis treści. 
W tym wydaniu możemy poznać wszystkich bohaterów filmu. Znajduje się tam całe mnóstwo ciekawostek o nich. Również w magazynie znajdziemy skrócony opis wakacji Tini w dwunastu punktach. Co wydaje mi się wspaniałym pomysłem, ponieważ możemy sobie na nowo przeżyć najlepsze chwile z filmu, ponieważ te wakacje są opisane na podstawie filmu "Tini. Nowe życie Violetty". Czasopismo zawiera również wiele różnorodnych zagadek, quizów, porad np. ułożenie włosów na takie same jakie ma Martina w filmie jak i wiele bardzo długich artykułów oraz wywiadów. Jednym z ciekawszych był "Czas na TINI". Właśnie tam sama Martina odpowiedziała na bardzo ciekawe oraz interesujące pytania. Jest to naprawdę świetny wywiad. Oprócz ciekawego wywiadu z Tini znajdziemy również w tym wydaniu wywiad, który udzielił Adrian Salzedo filmowy Ciao. Wywiad był na temat pracy na planie filmu "Tini - nowe życie Violetty" oraz o swojej postaci, w którą się wcielił w filmie.
Podsumowując, magazyn jest świetny. Według mnie wydawnictwo postarało się aby nie zabrakło zdjęć, wywiadów oraz ciekawych informacji o filmie i bohaterach! Czytając go nawet się nie znudziłam wręcz odwrotnie byłam zaciekawiona całą jego treścią. Całe wykonanie jest przejrzyste oraz delikatne. Najbardziej spodobały mi się naklejki! Warto kupić ten magazyn. Cena wcale nie jest wysoka jak na tak dużo informacji i ciekawostek! Przemyślcie sprawę i kupicie tą gazetkę! Będziecie mieli niezapomnianą pamiątkę po filmie "Tini - nowe życie Violetty". Magazyn oceniam 10/10 punktów. 

Zamierzacie kupić ten magazyn? Co o nim sądzicie? Zaciekawił Was? Dajcie znać w komentarzach!

3 komentarze:

  1. Super recanzja :) A czy ten magazyn tak jak w przypadku czasopisma Violetta będzie się pojawiał co miesiac?

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny post :) czas na Tini to świetny magazyn bardzo mi się on podoba ale niestety nie wiem czy go zakupię :((

    OdpowiedzUsuń