Matka i córka: Podróż do marzeń

Już 23 lipca o godzinie 18:00 na Disney Channel odbędzie się Polska premiera nowego filmu Disneya - "Matka i córka: Podróż do marzeń". Jest to francuski film ("Mère et Fille : California Dream"), na którego podstawie stworzono także serial, ponieważ nowa produkcja cieszyła się wysoką oglądalnością za granicą. W filmie oprócz nowych aktorów zobaczymy również bardzo dobrze nam znaną Laure Marano, którą znamy z "Austin i Ally". Jednak, aby dowiedzieć się o czym jest film i serial oraz kogo będzie grać Laura Marano musicie przeczytać całe rozwinięcie! Gorąco zapraszam!

19.07.2016 - OPUBLIKOWANO POLSKI ZWIASTUN FILMU


FILM "MATKA I CÓRKA: PODRÓŻ DO MARZEŃ"
Barbara (Lubna Gurion) to nastolatka, która uwielbia modę. Bierze udział w różnorodnych konkursach projektantów, aż została wybrana do międzynarodowego konkursu projektantów - World Fashion Summer Dress i musi udać się do Los Angeles w Stanach Zjednoczonych, co jest kłopotem, ponieważ dziewczyna mieszka bardzo daleko, bo aż we Francji. Jednak po wielu błaganiach mamy. Isabella (Isabelle Desplantes) pozwoliła jej jechać, jednak razem z nią. Matka z córką, zanim dojadą do celu podróży, przeżywają razem wiele niezapomnianych przygód. Od przebitej opony, nocy spędzonej na pustyni, a nawet po pościg za niedźwiedziem. Kalifornijski sen wcale nie jest taki łatwy...


LAURA MARANO JAKO ONA SAMA!
Podróż odbywa się w scenerii paryskiej oraz wiele scen jest w Stanach Zjednoczonych. Oprócz dobrze znanych twarzy jak Laurent, ojciec Barbary i jej najlepszego przyjaciela Hugo poznajemy dwóch gorliwych policjantów, nietypową amerykańska rodzinę, stylistę gwiazd w Hollywood i znaną nam gwiazdę serialu "Austin i Ally" Laura Marano. W filmie dziewczyna zagra samą siebie, czyli gwiazdę wielkiego formatu.


SERIAL "MATKA I CÓRKA"
Z racji dużej oglądalności filmu, postanowiono nakręcić na jego podstawie serial, w którym zostały przedstawione dalsze losy głównych bohaterek. Barbara rozpoczyna liceum czyli okres dojrzewania. Nowy wygląd, nowe zainteresowania, a także wieczorne wyjścia z przyjaciółmi. Czternastolatka chce zacząć żyć w pełni. Isabelle natomiast to rozwiedziony prawnik, który ma trzydzieści dziewięć lat pragnie udowodnić córce, że mimo różnicy wieku między nimi wciąż jest fajna. Pomimo sporów i kłótni spowodowanymi różnymi zakazami Barbara i Isabella w końcu się dogadują.

Serial doczekał się aż 3 sezonów. Sezon pierwszy liczy 26 odcinków. Sezon drugi 27 odcinków, a sezon trzeci 28. Odcinki są bardzo krótkie, ponieważ jeden trwa zaledwie 3 minuty. Jednak są dwa odcinki po 15 minut, co bardzo mnie cieszy, ponieważ 3 minuty to zdecydowanie za krótko.


ZWIASTUN
Będziecie oglądać nowy film oraz serial? Dajcie znać w komentarzach!
ŹRÓDŁO: TŁUMACZENIA WIKIPEDIA.FR / DISNEY.FR

8 komentarzy:

 1. Na pewno obejrzę film, zapowiada się ciekawie.
  simplyzosia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post!
  Na pewno obejrzę film <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Bez komentarza. To już wiem skąd te wredne komentarze u mnie. xD Do Disneya wysyłałam już odpowiednie info ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co znów niby zrobiłem? Postu napisać nie można? Dla twojej wiadomości na twój blog już nie wchodzę.

   Usuń
 4. Ten film już wydaje się byc niesamowity dlatego muszę go obejrzeć! Szkoda że sam serial trwa tylko 3MINUTY!!! To zdecydowanie za krótko :(((

  OdpowiedzUsuń