[RECENZJA] STRONA PO STRONIE

Recenzja tej książki miała pojawić się dużo wcześniej, jednak z powodu natłoku w szkole, nie byłem w stanie szybciej się zmobilizować i jej napisać. Jednak po długim wyczekiwaniu prezentuje Wam recenzję nowej książki podobnej do "Zniszcz ten dziennik" tylko, że ta jest innych twórców, ponieważ książkę "Strona po stronie" stworzył REBIS. Gorąco zapraszam do rozwinięcia, ponieważ moim zdaniem ta pozycja jest warta głębszej uwadze jak i kupna!

"Strona po stronie" to książka, która jest bardzo podobna do znanej każdemu książki "Zniszcz ten dziennik". Jednak "Strona po stronie" różni się zadaniami, łamigłówkami i przede wszystkim ilością tych zadań, ponieważ na każdej z 384 stron znajdziemy inne zadanie, co jest bardzo fajne, ponieważ książka szybko nam się nie znudzi! Cała okładka bardzo przykuwa oko, przez swoją bardzo jaskrawą kolorystykę. Okładka jest koloru jasnego żółtego.
"Strona po stronie" to nie jest tylko zwykły dziennik. Jest to nadzwyczajny dziennik! Książka "Strona po stronie" to pomysłowy towarzysz na każdy dzień. Ta książeczka może być dziennikiem, albumem albo czymkolwiek chcemy, ponieważ to my jesteśmy autorami. Zapełniając ją strona po stronie, stworzymy ciekawą pamiątkę z całego roku podróży, jaką jest nasze życie. Każdy dzień jest szansą, by stworzyć coś nowego. Dziennik zawiera mnóstwo zadań co bardzo mi się podoba. Mam ją już około miesiąc i nadal mi się nie znudziła. Nie ma zadania który powtórzyłoby się lub miało podobny sens. Widać, że autorzy książki to bardzo kreatywne osoby. Jest w tym dzienniczku bardzo dużo też zabawny zadań, z których nie raz zacząłem się śmiać. Na prawdę warto ją kupić. Nie jest wcale droga, ponieważ kosztuje jedyne 19,83 zł. co jak na tak dużo stron jak i na czas poświęcony dla niej jest idealną ceną, wręcz okazyjną. Książka jest super! Polecam!!

Posiadacie już swój egzemplarz? Czy macie zamiar kupić? Dajcie znać w komentarzach!

5 komentarzy:

 1. Książka wydaje się ciekawa i fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawiam się nad zakupem. Recenzja jak zawsze genialna <3
  SwiatDisneya123.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super recenzja!
  Książka wydaje sie być czymś podobnym do Zniszcz ten dziennik czy To nie książka ;)
  A mi właśnie takie książki się bardzo podobają :D
  Niestety nie posiadam swojego egzemplarza :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Dostałam ostatnio tą książkę i jest naprawdę świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dostałam ostatnio tą książkę i jest naprawdę świetna :)

  OdpowiedzUsuń