[Recenzja] Soy Luna. Za kulisami

Serial "Soy Luna" stał się wielkim fenomenem na skale światową. Pomimo jak na razie krótkiej emisji w Polsce, ponieważ dopiero obejrzeliśmy 20 odcinków i kolejne zobaczymy po wakacjach, w Polsce zebrało się bardzo dużo fanów tego serialu. Dzięki takiemu zainteresowaniu wydawnictwa co trochę wydają na rynek nowe książki właśnie związane z tym serialem. Wydawnictwo Egmont Polska w ostatnim czasie wydał bardzo dużo książek promujących ten serial, z czego możemy być szczęśliwi. Dzięki ich uprzejmości i naszej współpracy mam możliwość dla was zrecenzować 3 części książki "Soy Luna. Za kulisami". Serdecznie zapraszam do rozwinięcia, gdzie znajduje się recenzja.


Seria wydawnicza: Za kulisami 
Bohater / Program wydawniczy: Luna 
Ilustrator: Disney 
Oprawa: Zeszytowa
Liczba stron: 16
Cena: 13,49 zł.
Za kulisami 1: [link]
Za kulisami 2: [link]
Za kulisami 3: [link]

"Soy Luna. Za kulisami" to fotograficzna opowieść o gwiazdach występujących w nowym serialu Disney Channel - "„Soy Luna"”. Przedstawiono w niej historię filmowego planu i jego bohaterów oraz komentarze aktorów, anegdoty, sceny i widoki, które wprowadzają czytelnika za kulisy tej niezwykłej historii. Opisy obsady moim zdaniem są bardzo ciekawe, a jest to w większości mało znana obsada i dzięki tej książce można się czegoś nowego o nich dowiedzieć. W każdej z trzech części są opisani trzej bohaterowie, aktorzy. W pierwszej części możemy poznać Lune, Nine i Matteo. W drugiej części natomiast Ambar, Jazmin i Delfi. Natomiast w ostatniej, trzeciej poznajemy bliżej Simona, Nica i Pedra.
Szata graficzna zdumiewa. W całej książce jest bardzo dużo zdjęć, co jest bardzo miłe dla oka. Zdjęcia są bardzo duże, na całą stronę, a co najważniejsze są bardzo wyraźne. Do każdej książki dołączony jest zestaw naklejek z bohaterami serialu, jak i różnymi emotikonami związanymi z serialem np. uśmiechnięta buźka w kasku lub wrotki. Również kolejnym dodatkiem książki jest plakat dwustronny, czyli z tego wychodzi, że mamy dwa duże plakaty. W większości są to znane nam zdjęcia, jednak chyba dwóch plakatów wcześniej nie widziałem, po prostu zdjęcie nie było nigdzie wcześniej opublikowane co jest świetna sprawą. Plakaty jak i naklejki są świetnymi dodatkami. Widać, że są dopracowane i przemyślane. 
Podsumowując: Szata graficzna i dodatki są u mnie na plus. Jedyny minus to taki, że no niby są te opisy aktorów/bohaterów, ale jednak jest ich za mało. Parę słów i nic więcej. W przypadków "Następców" czy "Violetty" opisy były bardziej ciekawsze i dopracowane.
Książki ogólnie oceniam na 9/10. Jednak zdecydowanie każdemu fanu serialu polecam!


Podobała Wam się recenzja? Macie już te książki? Czy macie zamiar kupić?
Podzielcie się swoim zdaniem na ten temat!

6 komentarzy:

 1. Super recenzja :) Muszę kupić sobie te książki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam drugą część i chciałabym kupić 3 :) Świetna recenzja!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna recenzja bardzo mi się podoba 😃

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna recenzja bardzo mi się podoba 😃

  OdpowiedzUsuń
 5. Recenzja jak zawsze świetna, wyczerpująca dany produkt. A co do książek oczywiście, że je mam :D

  OdpowiedzUsuń