[Recenzja] Soy Luna. Sekretnik.

Niedawno temu przyszła do mnie niespodziewanie paczka od Disney Polska, za którą bardzo dziękuję. Okazało się, że znajduje się tam książka "Soy Luna. Sekretni.", która jest od wydawnictwa Ameet. Książka pomimo skierowania do dziewczyn, przypadła mi do gustu, ponieważ w środku nie znajdziemy miejsce tylko na pisanie swoich przeżyć, sekretów, ale również jest coś innego, ale żeby dowiedzieć się co, musicie przeczytać recenzję dalej!


INFORMACJE OGÓLNE
Wydawnictwo: Wydawnictwo Ameet
Data premiery: 2016-05-27
Seria: Luna
Ilość stron: 96
Cena: 22,49 zł. [link]

Książkę, a właściwie to pamiętnik "Soy Luna. Sekretnik" mogę już na wstępie ocenić jako dobrą pozycję do kupna. Pamiętnik wykonany jest z sztywnego materiału z zamknięciem na magnes. Co jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Na przodzie w lewym rogu widzimy Lunę - główną bohaterkę serialu jak i pamiętnika, ponieważ w książce znajdziemy bardzo dużo opisów właśnie tej dziewczyny. Natomiast u góry z prawej strony widnieje logo serialu. Na okładce z tyłu znajdziemy tylko krótki opis zawartości, książki. Kolory jakie znajdują się w książce i z jakiego jest okładka bardzo przykuwają oko. Zdjęcia świetnej jakości, a kolory i ich odcienie dobrane bardzo dobrze.
W sekretniku oprócz miejsc na stronach, gdzie można notować swoje pomysły, opisy przeżyć i emocji znajdujemy dużo opisów głównej bohaterki jak i jej przyjaciół z serialu. Możemy również rozwiązać parę łamigłówek i quizów. Później znajdujemy dużo miejsca na napisanie swoich przeżyć, a na samym końcu znajdziemy uniwersalny kalendarz, ponieważ nie jest on tak napisany, że odpowiada danemu rokowi. Dlatego to moim zdaniem świetne rozwiązanie i możemy z niego skorzystać w tym roku w jakim nam się spodoba. Od razu za kalendarzem znajduje się plan lekcji, a za nim mamy jedną stronę pełną małych zdjęć obsady, a za tym dwie strony naklejek, które są świetne!! W ostatnim czasie bardzo polubiłem takie gadżety. 
Podsumowując "Soy Luna. Sekretnik" pomimo wielu negatywnych ocen, które pojawiły się tylko dlatego, że serialowa "Violetta" również miała swój pamiętnik i był jej rzeczą rozpoznawczą i pojawiały się pytania po co Luna ma taki gadżet? Jednak ten produkt nie ma na celu kopii serialu poprzedniego, a tylko przybliżenie nam trochę informacji o serialu "Soy Luna" jak i znalezienie możliwości zapisania swoich pomysłów i przeżyć w pamiętniku wykonanym w stylu swoim ulubionym serialu. Do tego sekretnika byłem ja akurat nastawiony cały czas pozytywnie i się nie zawiodłem, produkt od Ameetu jest idealną pozycją dla dziewczyn. Przez to jakiej jest kolorystyki i zdań zawartych w nim sekretnik jest skierowany tylko właśnie do dziewczyn. Jednak jeśli chłopak serio lubi ten serial lub jest łowcą świetnych gadżetów, może bez problemu zakupić tą pozycje. Oceniam sekretnik na 10/10. Polecam!!


Posiadacie już ten sekretnik? Czy jednak nie?
Zamierzacie kupić? Dajcie znać w komentarzach!

7 komentarzy:

 1. Nie mam niestety tego sekretnika ale mam zamiar go kupić ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętnik posiadam i zapraszam do siebie na recenzję. Genialna recenzja:))♡

  OdpowiedzUsuń
 3. Posiadam sekretnik i bardzo mi się podoba :) Miło, że chłopakowi też takie rzeczy się podobają.
  simplyzosia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Posiadam ten sekretnik i jest super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam już ten pamiętnik!! Jest super!! Również polecam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Sekretnik jest bardzo fajny, więc może kupię :)
  dovecameronpolska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Sekretnik jest bardzo fajny bardzo polecam, ja już mam

  OdpowiedzUsuń