Forever In Your Mind - "DC Classics Medley"

Disney Channel USA od 27 maja 2016 od godziny 10:00 przez cały weekend i kilka następnych dni emituje jeden za drugim, filmy pełnometrażowe! Wśród nich znajdują się produkcje animowane oraz fabularne. Wielki maraton zostanie zakończony najnowszym filmem pt. "Adventures in Babysitting" już 24 czerwca 2016. Zespół Forever In Your Mind specjalnie z okazji tego wielkiego maratonu zaśpiewał piosenkę, a właściwie zlepkę różnych najpopularniejszych piosenek z filmów Disneya z własną muzyką. Wyszło im to świetnie! Jeśli chcecie tego posłuchać, musicie zajrzeć do rozwinięcia!!


W zespóle Forever In Your Mind znajdują się Liam Attridge , Emery Kelly i Ricky Garcia. W swoim coverze wykonali następujące piosenki: "Rotten To the Core" z Następców, "Wildside" z Adventures in Babysitting (Nianie w akcji), "Breaking Free" z High School Musical, "This is Me" z Camp Rock i "Crusin’ for a Brusin" z Teen Beach Movie.Podoba Wam się piosenka? Chcielibyście taki maraton w Polsce?
Dajcie znać w komentarzach!!

5 komentarzy:

 1. Piosenka jest nawet fajna ;) Myślałam że będzie nieco gorsza ponieważ jest zlepka niektórych piosenek ale jest dobra :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Piosenka jest świetna wpada w ucho. Mogli by zrobić jakie zlepki jeszcze innych piosenek!! I oby był taki maraton w Polsce, świetnie by było.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piosenka jest bardzo fajna :)

  Zapraszam najlepszyczylidisney.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialne połączenie wszystkich hitów Disneya :)

  OdpowiedzUsuń