Wywiad z Ruggero Pasquarelli i Karol Sevilla

Dziś, a dosłownie z pół godziny temu Sylwia Lipka - polska piosenkarka i youtuberka dodała na swoje konto na YouTube filmik z wywiadem z Ruggero Pasquarelli i Karol Sevilla dwójką głównych bohaterów nowego serialu Disney Channel - "Soy Luna". W wywiadzie dowiemy się dużo informacji o nich jak i o nowym serialu! Serdecznie zapraszam do rozwinięcia!Podobał Wam się wywiad? Dajcie znać!

Premiera serialu "Soy Luna" już 16 maja w Disney Channel o 18.00.
Serial będzie emitowany od poniedziałku do czwartku!


7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Bardzo fajnie go przeprowadzono. Ruggero jak zawsze przezabawny i szczery. Ten fragment o sekretnym hobby i jego genialna odpowiedź: spanie i jedzenie. Jak to powiedział to, aż się uśmiech pojawił na mojej twarzy, bo też podzielam te pasje xd Karol wydaje się równie sympatyczna i ciekawie odpowiadała.
   Zapraszam do siebie na nowego posta! Będzie mi bardzo miło, jeśli ktoś zechce skomentować, albo i nawet zaobserwować. To niezwykle motywuje :) Dodatkowo odwiedzam stronę każdego, kto pozostawi u mnie po sobie jakiś ślad ;)

   Usuń
 2. To super, że Sylwia przeprowadziła z nimi wywiad. Może wreszcie ktoś zauważy, weźmie pod uwagę i doceni nasz kraj!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wywiad! Czekam na kolejny post:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super że Lipka z nimi przeprowadziła wywiad, jednak zbyt mało o Polsce gadali, powinno być co chwila o Polsce :D hahahha

  OdpowiedzUsuń
 5. Oglądałam ten wywiad i nie był on jakoś wybitny;) Nie mówię że jest zły okropny tylko może za mało w nim Ruggero xDDDDD Troszkę o Polsce też mało wspominali :( Ogólnie pytania były czasem naprawdę fajne i kreatywne a czasem już nie za bardzo :P
  To tylko moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki temu wywiadowi dużo się dowiedziałem :)

  OdpowiedzUsuń