[Soy Luna] Streszczenia odcinków : 1 - 4

Za nami już pierwszy tydzień odcinków serialu "Soy Luna"! Podobały Wam się odcinki? A może jednak nie mieliście czasu ich obejrzeć lub zapomnieliście? Powtórki serialu możecie obejrzeć jeszcze w weekend, jednak jeśli nie macie jak obejrzeć powtórki, to zapraszam do rozwinięcia, gdzie znajdziecie streszczenia pierwszej czterech odcinków serialu!


Odcinek 1: Sharon, Ambar Benson wraz ze swoim asystentem Reyem przybywają do Cancun na kilka dni. Gdy przybywają do swojej willi, seniorita Sharon informuje pracujące u niej małżeństwo Valente o propozycji pracy w jej willi u wybrzeży Argentyny, w Buenos Aires. Propozycja jest nie do odrzucenia, ponieważ Sharon dodatkowo oferuje im w tym mieszkanie, opłaconą prestiżową uczelnię dla jej córki Luny. Już następnego dnia Luna wraz ze swoją rodziną podejmują trudną decyzję i porzucają rodzinne Cancun. Luna początkowo jest sceptycznie nastawiona do przeprowadzki na południe kontynentu, ponieważ musi porzucić swojego przyjaciela Simona, swoją pracę w restauracji na wrotkach, a także swoje freestylowe poczynania na rolkach u wybrzeży oceanu w Cancun, ostatecznie zgadza się. Kiedy Bensonowie i Valente przybywają do Buenos Aires Luna tęskni za Simonem. Rano Ambar z koleżankami (Delfina i Jazmin) jedzą śniadanie razem, przyglądają się nowej współlokatorce Ambar. Już z rana Luna wybiera się na zwiedzanie Buenos Aires na wrotkach. Napotyka tam tor wrotkarski Jam&Roller. 


Odcinek 2: Luna w Jam&Roller poznaje tam swoją przyjaciółkę Ninę, wita ją także Nicolas, pracownik wrotkarni, daje jej jeden darmowy karnet na jazdę, z okazji jej pierwszej wizyty w tym miejscu. Pierwsza próba nie była zbyt udana, ponieważ dziewczyna preferuje dotychczasowy freestyle, a kroki taneczne na wrotkach nie są jej znane, poza tym szybko musiała zejść z toru, ponieważ jej pierwszy karnet szybko wygasł. Wpada tam na Matteo, z którym już się spotkała w Cancun, wpadając na niego realizując zamówienie. Matteo zachowuje się bardzo zadziornie, co irytuje Lunę. Luna rozmawia z Tamarą, instruktorką i właścicielką toru, w skutek polecenia Nico. Po ustaleniach kobieta podejmuje się szkolenia nowej osoby na torze. Luna przy szafkach poznaje Ninę, dosyć odosobnioną osobę na torze. Dziewczyny od razu się rozumieją. Dziewczyna ubiera swoje wrotki i próbuje sił z Tamarą. Instruktorka sugeruje zmianę rolek dla dziewczyny, ponieważ te są bardziej przeznaczone do freestyle'u. Ambar widząc Lunę na torze robi się zazdrosna, w skutek czego wymyśla z koleżankami intrygę manipulacji przy nowych wrotkach z wypożyczalni Luny. Przekręcają śruby w rolkach, później nieświadoma dziewczyna zakłada wrotki. Początkowo sobie dobrze radzi, instruktorka jest zadowolona. Luna upada i nie wstaje, koleżanki Ambar są nieco przerażone, a sama zainteresowana zachowuje zimną krew. W tym odcinku Sharon nakrywa Miguela (tata Luny) na przeglądaniu fotografii z jej komody, kobieta upomina mężczyznę, przypomina mu, że to jej prywatna sprawa. 


Odcinek 3: Luna szybko wstaje po upadku, zakłada swoje wrotki i błyszczy w oczach Nicolasa i Tamary. Ambar jest zła, a Matteo jest pod wrażeniem. Rozemocjowana dziewczyna wraca do domu dosyć późno, rodzice bardzo się martwili, że Luna nie odbierała od nich telefonów, przecież dopiero dostała od nich nowy. Tymczasem wychodzi na jaw w skutek "pomyłki" Ambar mówi rodzicom, że ich córka jeździła na torze wrotkarskim. Rodzice są źli na dziewczynę i zabraniają jej chodzenia na tor, ponieważ uważają, że powinna się w 100% skupić na nauce na uczelni. Luna jest zrozpaczona, wyższa się Simonowi przez telefon. Szofer (tata Luny) odwozi dziewczyny do Black South College, Ambar szybko porzuca bez towarzystwa swoją nową koleżankę, biegnąc do swoich przyjaciół. Luna spotyka swoją przyjaciółkę Ninę szukając sali, gdzie odbywają się jej pierwsze zajęcia. Dziewczyny spóźniają się, Luna poznaje dwie nowe koleżanki z klasy. Dziewczyny rozmawiają o Jam&Roller. Po lekcji dziewczyna rozmawia z Matteo, rozmowę szybko przerywa im Amar, tuląc się do swojego ukochanego. Chłopak mówi swojemu przyjacielowi Gastonowi o Lunie, jest nią coraz bardziej zainteresowany. S tym odcinku poznajemy też zakręconego tatę Luny - Ricardo. Rozwija się akcja starca przebywającego w ośrodku dla seniorów, gdzie pojawiają się mężczyźni z personelu, którzy się opiekują starcem - Robertem. Starzec opowiada swoją historię o utracie wnuczki, pożarze i córkami Sharon i Lili Benson. Tino i Cato cały czas robią sobie żarty, a Roberto denerwuje się, że go nie słuchają. Ponadto jest ślisle związany z tajemniczą złotą kulką.. Ambar mówi Tamarze, że Luna już nie będzie się u miej uczyć. Kiedy Luna wraca do domu Sharon pyta ją jak było w szkole, odparła, że może być, a kobieta była oburzona i napominała jej, że to jeden z najlepszych Collegów ma świecie. Pózniej dziewczyna odbiera telefon z domu starców, skąd dzwonili Tino i Cato, wspominając coś o Sol Benson. Powtórzyła to Sharon, na co kobieta ostro zareagowała, od razu zabierając jej telefon, krzycząc na nią. Kobiecie się nasuwa mroczna przeszłość, tragedia i zaginięcie siostrzenicy. 


Odcinek 4: Zaniepokojona kobieta woła swojego asystenta Reja, aby spróbował sam zadzwonić na ten numer. Próba zakończyła się fiaskiem, personel nie odbiera. Kolejny dzień nauki w BSC, Luna za brak reakcji na uwagi nauczycielki jest wywołana do tablicy, ratuje ją Nina. Mama Niny - Ana, rozmawia z Miguelem i przekonuje go do uczęszczania Luny w Jam&Roller. Mężczyzna namawia żonę Monicę na tor wrotkarski Luny, w końcu godzą się na uczęszczanie do Jam&Roller swojej córki. Dziewczyna ma sen z tajemniczą kobietą, później tą samą twarz widzi na zdjęciu, które ostatnio oglądał jej tata, ponownie widzi to Sharon, która się złości z tego powodu. Przez coraz większe zainteresowanie zdjęciem kobieta każe asystentowi zabrać zdjęcie i schować tak, aby nikt go nie znalazł. Nicolas z Pedro odkrywają trop majstrowania przy wrotkach. Nina przypadkowo podsłuchuje Ambar, Jazmin i Delfinę mówiące o intrydze z wrotkami Luny. Dziewczyna przypadkowo gubi kolczyk. Nina wraca na tor, gdzie podjeżdża Luna opowiadając o zgodzie rodziców, Nina zszokowana wydarzeniem sprzed minuty milczy. Tamara i Nicolas napotykają Lunę, dziewczyna szybko tłumaczy im swoją nieobecność, Nico namawia Tamarę na wznowienie nauki, kobieta się zgadza. Luna uczy jazdy na rolkach, imponuje to Matteo. Simon zostaje wyrzucony z pracy, w skutek licznych wpadek, między innymi przez rozmowy za pomocą firmowego telefonu. Dostaje w zamian bilet do Buenos Aires. Szczęśliwy Simon wylatuje do stolicy Argentyny. Tino i Cato znajdują w rzeczach Roberto czerwoną kartkę. Zawieszają ją na bramie willi Bensonów i czekają aż ktoś ją weźmie. Luna odkleja kartkę. 
źródło: adopcje.fora.pl

Podobają Wam się streszczenia? Chcecie kolejne?

Serial "Soy Luna" codziennie od poniedziałku do czwartku
 o 18:00 w Disney Channel!


6 komentarzy:

 1. Super streszczenie :D Podoba mi się ponieważ nie mam szansy jak oglądać serial ponieważ nie mam DC :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądałam jak narazie wszystkie odcinki i nie mogę się doczekać kolejnego!
  simplyzosia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł! "D
  disneychannelpolskablog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Oglądałam wszystko, ale streszczenie fajne, żeby przypomnieć sobie dotychczasową akcję . Idealne przed kolejnym, poniedziałkowym odcinkiem <3

  Zapraszam również na mojego odnowionego bloga: http://jednorozcowodisneya.blogspot.com/ . Będzie mi miło, jeśli wyrazicie swoje opinie na temat nowego wyglądu, jak i ostatnich postów. Możecie zostawiać linki do siebie u mnie w komentarzach, a z pewnością odwiedzę Wasze stronki ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oglądałam wszystkie, ale streszczenia super!

  OdpowiedzUsuń
 6. Oglądałem wszystkie te odcinki i są super:) Nie mogę się doczekać następnych :)

  OdpowiedzUsuń