Nowa gra Pokémon Sun & Moon już wkrótce!

Pomimo tego, że Pokémony nie są produkcją Disneya, to jednak serial jak i filmy z tego anime emitowane są nadal na Disney XD już od 2009 roku! Całe anime ma dużą popularność jak i w Polsce nadal nie słabnie! Rok 2016 to rok Pokémonów, ponieważ przeżywają swoje 20 lecie!! Tak to prawda, minęło już 20 lat od pierwszej gry z serii Pokémon. Z tej okazji twórcy, świętują z fanami ten rok bardzo hucznie. Co miesiąc do gier Pokémon X/Y i Omega Ruby/Alpha Sapphire dają za darmo nowe Pokémony Legendarne, które nie są dostępne normalnie w grze, wychodzą nowe gry np. Pokémon GO na smartfony. ale to tylko zajawka tego cię dzieje aktualnie w świecie Pokémon jest tego więcej jednak w dzisiejszym poście chce przybliżyć Wam dwie nowe gry "Pokémon Sun & Moon", ponieważ wczoraj zostały opublikowane pierwsze nowe informacje na temat tych nowych gier!


ZWIASTUN GRY
STARTOWE POKEMONY
W najnowszej grze podróżować będziemy po tropikalnym regionie Alola! Który prawdopodobnie jest wzorowany na Hawajach. Zwiastun powyższy ujawnia nam nowe startery! Tak jak zawsze jest ich trzech i każdy ma inny typ;  trawiasty, ognisty i wodny, ale zawsze są takie same względem każdego regionu i jedynie chodzi tu o pierwszoplanowy typ, ponieważ czasem startery mają po dwa typy. 


W nowej przygodzie do wyboru dostaniemy:
Rowlet - Trawiasty/Lot

Litten - Ognisty

Popplio - Wodny


LEGENDY GRY | OKŁADKI
Dodatkowo oprócz starterów poznaliśmy już dwa główne Legendarne Pokémony nowego regionu. Oprócz tego, że wiemy jak wyglądają Pokémony, ponieważ są ukazane na poniższych okładkach gry oraz ich urywki w zwiastunie, nic więcej niestety o nich nie wiemy. Nawet nie znamy ich imion, ale na pewno to się wkrótce zmieni z bliższą datą premiery.


DATA PREMIERY GIER
Pokémon Sun i Pokémon Moon zadebiutują 18 listopada w Japonii i Stanach Zjednoczonych. Na europejską premierę przyjdzie poczekać nam aż tydzień dłużej, ponieważ do Europy i w tym Polski gry przyjdą 23 listopada!JAPOŃSKI ZWIASTUN
A na zakończenie macie nową reklamę, w której przedstawiono inaczej wprowadzenie gry!Lubicie serię Pokémon? Macie zamiar kupić nową grę Pokémon?
Który ze starterów najbardziej Wam się podoba?
Chcecie w przyszłości kolejne posty o Pokémonach?

3 komentarze:

 1. Nie lubię pokemonów, aczkolwiek post był naprawdę przydatny dla fanów!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś widziałam z kilka odcinków, ale za bardzo się nie znam na Pokemonach. Może jeszcze mi się spodoboją? Na razie przypadł mi do gustu ten post. Jest ciekawie napisany i profesjonalnie oprawiony zdjęciami i video. Świetna robota!
  Zapraszam do siebie w wolnej chwilce : jednorozcowodisneya.blogspot.com . Za komentarze się odwdzięczam. Jeśli spodoba się komuś treść, zachęcam również do obserwacji ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem Wielkim Fanem Pokemonów i cieszę się, że pojawiają się tu takie posty! :D Oby ich więcej

  OdpowiedzUsuń