[Następcy] Powrót Na Wyspę Potępionych

Film "Następcy 2" już coraz bliżej, ponieważ jego premiera już w następnym roku 2017! Jednak zanim nastąpi jego premiera, to tak samo jak przed pierwszym filmem "Następcy" do księgarni trafi książka od Melissa de la Cruz, która zakończy historię z pierwszego filmu i wprowadzi Nas w historię w kolejnej część filmu! Nowa książka, będzie nosić tytuł - "Powrót Na Wyspę Potępionych"! Aby dowiedzieć się więcej o książce jak i datę polskiej premiery musicie zajrzeć do rozwinięcia!!


Tytuł oryginału: Return to the Isle of the Lost
Tytuł: Powrót Na Wyspę Potępionych
Wydawnictwo Egmont
Data wydania: 13 czerwca 2016
Liczba stron: 320
Okładka: Miękka

Jak Dobrze ŹLE być znów w domu. Mal jest ekspertką w zastraszaniu wrogów, ale zerwała z tym zwyczajem, gdy odcięła się od swych łotrowskich korzeni. Kiedy więc ona i jej przyjaciele: Evie, Carlos i Jay zaczynają odbierać złowrogie wiadomości, ponaglające ich do powrotu do domu, Mal po prostu nie może w to uwierzyć. Czy następcy wrócą na wyspę? Czy ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie? Przekonaj się, czytając drugą część bestsellera Wyspa potępionych.


PREMIERA JUŻ 13 CZERWCA 2016!!!

Macie zamiar zakupić tą książkę? Zapowiada się super!

6 komentarzy:

 1. Nie wiem czy kupię sobie tą książkę ale post jest bardzo ciekawy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno kupię, na pewni świetna książka jak pierwsza

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno kupię tą książkę :) Zapowiada się super :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Extra post! Nie mogę doczekać się filmu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie!! Ale można by było zrobić tak bo wyspę potępionych kończy film niech ją zakończy książka potem jest powrót na wyspę potępionych i potem znowu ksiązkę kończy film. fajnie by było gdyby były 4 książki i 4 filmy <3 .

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie kupię. Nie oglądałam pierwszej części i zapewne drugiej też nie będę - próbowalam oglądac ale to nie moja "bajka". :)

  OdpowiedzUsuń