Gwiazdy "Violetty" w serialu "Soy Luna"

Tak jak wszyscy wiecie producentami serialu "Soy Luna" są ci sami co serialu "Violetta" i oprócz tych podobieństw w nowym serialu swoich sił w aktorstwie wypróbowało parę osób z poprzedniego serialu z czego możemy być szczęśliwi, ponieważ nadal możemy oglądać swoich ulubieńców na ekranach telewizorów! Jeśli chcecie dowiedzieć się o kim mówię, musicie zajrzeć do rozwinięcia!


Ruggero Pasquarelli 
"Violetta" - Federico
Ruggero w serialu "Violetta" nie grał głównej postaci, tylko epizodyczną. Zmieniło się to w sezonie 3, gdzie oficjalnie stał się pełną postacią (główną). W serialu grał Włocha - Federico, który był szaleńczo zakochany w Ludmile, jak wszyscy wiemy serial kończy się ich parą, jednak w filmie "Tini - nowe życie Violetty" niestety nie są już razem parą.

"Soy Luna" - Matteo Balsano
Natomiast w serialu "Soy Luna" gra głównego bohatera o imieniu Matteo, który jest chłopakiem Ambar lecz jednak czuje coś do Luny - tytułowej bohaterki. Jednak co z tego będzie zobaczycie w nowym serialu. Gra tu bardzo pewnego siebie chłopaka.


Ezequiel Rodríguez  
"Violetta" - Pablo Galindo
Ezequiel w "Violettcie" grał przez wszystkie trzy sezony nauczyciela i dyrektora Studio On Beat (dawniej Studio 21). Bardzo lubiana postać. Był poważny, rozważny i poukładany. Zakochał się w Angie bez odwzajemnienia i na koniec zostaje z Brendą. 

"Soy Luna" - Ricardo Simonetti
W serialu "Soy Luna" gra postać epizodyczną o imieniu Ricardo. Jest ojcem Niny, koleżanki Luny. Rozwiódł się razem ze swoją żoną. W tym serialu gra bardzo inną osobę, pełną przeciwnych cech niż w poprzednim serialu. Tutaj jest roztrzepany, bardzo zabawny i przede wszystkim szalony.


Diego Álcala
"Violetta" - Marotti
Diego w serialu "Violetta" grał postać drugoplanową przez 3 sezony o imieniu Marotti. Był producentem portalu internetowego You-Mix, który nadawał reality show „Talenty 21” w Studiu. Bardzo zabawny.

"Soy Luna" - Tino
W "Soy Luna" również gra postać drugoplanową o imieniu Tino. Jest pracownikiem w domu Sharon - kierowca. Lubi bardzo szpiegować mieszkańców domu. Jest również trochę szalony.


Germán Tripel
"Violetta" - Rafa Palmer
W "Violettcie" gra piosenkarza. Ma wielu fanów jednym z nich jest Francesca. Gra zakochanego w Angie , lecz ona nie odwzajemnia jego uczuć. Ma swoją ukochana gitare którą z robił razem ze swoim ojcem. Gra bardzo szalonego.

"Soy Luna" - Cato
Natomiast w "Soy Luna" jest pracownikiem w domu Sharon. Jest konserwatorem. Lubi bardzo szpiegować mieszkańców domu jak i dużo je. Koleguje się z Tino. Jest również trochę szalony jak jego kolega.


Samuel Nascimento
"Violetta" - Broduey
Samu w serialu "Violetta" grał postać pierwszoplanową. Był uczeniem szkoły muzycznej, pochodził z São Paulo. Doskonały tancerz. Był razem z Camilą. Moim zdaniem bardzo przyjazna postać.

"Soy Luna"
Niestety jeszcze nie wiemy kogo zagra. Jedynie wiemy to, że wystąpi epizodycznie w tym serialu. 

___________________________________________________

W serialu "Violetta" jak i "Soy Luna" występowali również Malena Ratnez, Gaston Vietto lecz to naprawdę epizodyczne postacie. Malena wystąpiła podczas, gdy Roxy, Fausta i Camila śpiewają piosenkę "A Mi Lando", a Gaston był członkiem zespołu Rock Bones i grał chłopaka o imieniu Matteo. Wystąpił tylko w trzech odcinkach, po jednym w sezonie.


Które wcielenie tych aktorów najbardziej Wam się podoba? Piszcie koniecznie w komentarzach!


Premiera serialu "Soy Luna" już 16 maja w Disney Channel o 18.00.
Serial będzie emitowany od poniedziałku do czwartku!

13 komentarzy:

 1. Nie wiedziałam, że tyle aktorów z Violetty zagra w Soy Lunie. Zmiana Ezaquiel'a jest niesamowita, trochę się musiał zapuścić :D Jestem ciekawa roli Samuel'a Nascimento.
  simplyzosia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz skojarzyłam Cato z Rafą... Serio to ta sama osoba? xD
  Matteo jest taki... Nie wiem jak to powiedzieć... Jego postać bardzo mi się podoba i widać, że Ruggero ma podobne zdanie bo spisuje się w tej roli niesamowicie ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie wiedziałem, że Cato i Rafa to ta sama osobą. German bardzo się zmienił w przeciągu tych paru lat. :)

   Usuń
 3. Super porównanie. Bardzo lubie nadal Violette. I wcielenia każdego bohatera ale te z Luny również będą fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne porównanie. Z tym Cato to od razu go rozpoznałem :)

  http://soylunapl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe przemiany, Ruggerro napewno się cieszy, że jest jednym z GŁÓWNYCH bohaterów...

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne zdjęcia - można sprawdzić przemiany. Super post. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale wszyscy się zmienili jestem w szoku :O

  OdpowiedzUsuń
 8. A co z Gastonem Vietto ? :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałem o nim, przez to że to mała rola. Post zaktualizowany. :)

   Usuń
 9. Bardzo fajnie ze aktorzy się rozwijają i wzięli udział w realizacji tego programu

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeszcze jest Rodrigo Pedreira: Soy Luna - Rey, Violetta - Gregorio ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A no tak :D Wypadło mi to kompletnie z głowy. Dzięki za komentarz i przypomnienie, muszę post wkrótce zaktualizować, ponieważ również Olga pojawiła się w jednym z odcinków :)

   Usuń