Drugi sezon "Evermoor" potwierdzony!

Dziś został wyemitowany ostatni odcinek pierwszego sezonu serialu "Evermoor: Kroniki", który był emitowany w Polsce bez przerwy od 11 kwietnia tego roku! Sezon pierwszy liczył 20 odcinków z czego moim zdaniem było za mało, ponieważ serial jest naprawdę bardzo dobry! Sezon pierwszy zakączył się z wielką furtka na drugi sezon i już teraz mogę wam powiedzieć, że niedawno Disney Europe Middle East & Africa (EMEA) - kraje leżące na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki dały szanse na drugi sezon tego kultowego serialu! Jednak jeśli chcecie się przekonać o kontynuacji oraz poznać najważniejsze informacje musicie zajrzeć do rozwinięcia!6 kwietnia 2016 w Londynie Disney Europe Middle East & Africa dało zielone światło dla kontynuacji tego serialu przez to, że serial "Evermoor: Kroniki" został nominowany w kategorii najlepszy film TV / mini-serial. Film pilotażowy "Evermoor" oryginalne przyciągnął 5,3 miliona widzów w pierwszym kwartale na 10 rynkach EMEA. Dodatkowo warto wspomnieć, że serial "Evermoor: Kroniki" jest emitowany w wielu krajach na świecie! 


W sezonie drugim potwierdzone jest, że z powrotem zobaczymy: Georgia Lock (Bella), Georgie Farmer (Jake), Sammy Moore (Otto), Finney Cassidy (Cameron), Alex Starke (Ludo), Clive Rowe (burmistrz Doyle), Margaret Cabourn-Smith (Crimson, gospodyni domowa) i Indie Ria Amarteifio (Lacie Fairburn) dalszą część obsady zostanie ogłoszona w późniejszym terminie. Jak sami widzicie nie potwierdziła jeszcze swojego udziału serialowa Tara jednak moim zdaniem ten serial bez niej nie ma sensu i raczej dziewczyna wróci w drugim sezonu. Filmowanie kolejnego sezonu rozpocznie się latem tego roku, żeby zacząć go emitować w Anglii jeszcze w tym roku!


Firma produkcyjna potwierdziła, że nowy sezon będzie miał tylko 12 odcinków po 22 minut. Filmowanie nadal odbędzie się Wielkiej Brytanii. Nowa seria przyniesie wiele magii, miłości i dramatu, będzie również wiele powracających wątków z poprzedniego sezonu, żeby połączyć oba sezony głębiej.

żródło:limepictures.com


Cieszycie się z kontynuacji tego serialu? Czekacie na niego?
A jakie macie wrażenia po pierwszym sezonie? Dajcie znać w komentarzach!

27 komentarzy:

 1. Świetna wiadomość! Już nie mogę doczekać się kolejnego sezonu! Serial jest świetny, pełny magi, zbiegów akcji, kocham to, oby było jak najwięcej sezonów. Tylko szkoda, że będzie 12 odcinków, a nie 20. Za mało moim zdaniem również. Może to jeszcze zmienią. Liczę na to!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny posty. Dodawaj takie posty jak będzie wiedzieć o kolejnych sezonach i o innych serial też.

  OdpowiedzUsuń
 3. Huraaa! Wczoraj byłam zażenowana końcówką serialu i bardzo się cieszę że będzie kontynuacja!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow! Już nie mogę się doczekac! To niesamowity serial!

  OdpowiedzUsuń
 5. ale fajnie ale wiecie co se myślę (moje przemyślenia co do 2 sezonu z Tarą)
  Że Tara za życzy sobie że nie chce być "Najwyższą Everyną" i wtedy w ogóle ona wróci do domu.I wtedy wszystko się cofnie i Mama Camerona wróci do niego.Otto spotka się z Valentiną i swoim tatą itd.A Tara będzie w domu i nie pozna Camerona i innych wiecie,zmieni przeszłość.Ale wątpię.#moja wizja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak naprawdę nie ma nawet nawiązania do życzenia Tary a nawet samej Tary nie ma wić szkoda.

   Usuń
 6. Uwielbiam ten serial i bardzo cieszę się, że będzie on kontynuowany. Uważam, że dobrze zrobili z kontynuacją tego serialu, ponieważ w 1 sezonie były niewyjaśnione wątki.

  OdpowiedzUsuń
 7. kiedy bedzie emitowany ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym roku jakoś na wiosnę, czyli wkrótce, ponieważ drugi sezon i tak już dawno nakręcony.

   Usuń
  2. Ale w angli czy w Polsce?

   Usuń
  3. Wiosną w UK, w Polsce to pewnie jakoś jesienią.

   Usuń
 8. Serial nie miałby sensu bez Tary ale tak jest. Tary nie ma Seba i Sorshy też, nawet nawiązania do 24 odcinka nie było! Słabo������

  OdpowiedzUsuń
 9. Niby drugi sezon, a tak naprawdę całkiem inny serial. Oglądałam dwa odcinki i cały czas czekam na fragment z Tara czy jakimś nawiązaniem do pierwszego sezonu. Cieszę się, że niby jest ten drugi sezon bo czekałam na to długo jednak jest to zrobione moim zdaniem "na odwal się", a bez głównej bohaterki (Tary) to już nie jest Evermoor :'(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze? To zgadzam się z twoją opinią. Również to wszystko mi się nie podoba. Mogli nie robić kolejnego sezonu niż takie coś na siłę. I niestety muszę powiedzieć, że dalej również nie będzie nawiązania do 1 sezonu. Co gorsze, pół bohaterów nie ma z pierwszego sezonu, zostało ich tylko paru :(

   Usuń
  2. Możemy liczyć ma 3 sezon, który byłby kontynuacj, ale myślę że to raczej niemożliwe. A co do bohaterów to moim zdaniem wykluczyli tych najlepszych i podstawowych.
   Przykre trochę

   Usuń
 10. Niestety w drugim sezonie nie ma Tary, seba, sorhy i dlatego jedno pytanie po co robiliście drugi sezon bez tych wszystkich postaci a zwłaszcza Tary.

  OdpowiedzUsuń
 11. Boże, bez Tary świat się nie kończy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Gdzie mogę obejrzeć odcinki 2 sezonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy próbuję włączyć odcinek i klikam "play" otwiera się nowa karta i tak w kółko.. A odcinek się nie włącza :/ Wiesz może o co chodzi?

   Usuń
  2. Musisz wybrać odpowiedni odtwarzacz, ich tam jest parę

   Usuń
 13. Ucieszyłam się kiedy zobaczyłam że pojawił się drugi sezon i od razu obejrzałam pierwszy odcinek. Przez cały odcinek nie wiedziałam o co chodzi gdzie jest Tara i Sorha i dlaczego nie ma nawiązania do pierwszego sezonu. Rozczarowanie

  OdpowiedzUsuń
 14. Ktoś wie czy będzie 3 sezon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będzie, nie ma sensu dalej go prowadzić, jak główni bohaterowie odchodzą. :/

   Usuń
 15. Bez Tary to nie to samo. Nie podoba mi się ja nie ma Tary

  OdpowiedzUsuń