[Recenzja] Następcy. Za Kulisami

Film "Następcy" to tak wielki hit, że już powstaje kontynuacja filmu "Następcy 2" i jego premiera w przyszłym roku. Film osiągnął tak wielki sukces, że oprócz kontynuacji powstało wiele gadżetów, książek na podstawie filmu i dziś będę miał okazję, zrecenzować jedną z książek "Następcy Za Kulisami Tom 2"! Jeśli chcecie zobaczyć co skrywa druga część książki, to musicie koniecznie zajrzeć do rozwinięcia!


Ogólne informacje:
Seria wydawnicza: Za kulisami 
Bohater / Program wydawniczy: Następcy 
Ilustrator: Disney Storybook Art Team 
Oprawa: zeszytowa 
Liczba stron: 16
Cena: 13,49 zł.


Recenzja:

Na samym początku zacznijmy o szaty graficznej. Okładka jest bardzo ładna. Zdjęcia znajdując się w książce jak i na okładce są świetne. Bardzo wyraźne. Autorzy dobrali dobrą kolorystykę. Evie na tle żółtym z czerwoną oblamówką bardzo dobrze wypadła. Napisy bardzo fajne dobrane cała koncepcja okładki przedniej jak i tyłu super wygląda. Rozmieszczenie zdjęć, grafik, opisów w książce jest bardzo dobre, miłe dla oka. Bardzo miło czytało i oglądało mi się tą część. 


Zanim jednak dojdziemy do treści książki to napiszę trochę na temat dodatków. W samym środku książki znajduje się bardzo dużo naklejek z bohaterami danej części książki, czyli w tej części są to Evie, Loonie i Jay. Chociaż dodatkowo są też naklejki grupowe, gdzie razem z Evie i Jay jest też Mal czy Carlos. Naklejki moim bardzo fajne. W środku książki również znajdował się duży plakat z dwóch stron, czyli dając dwa różne plakaty. Jeden to zdjęcie Evie z fajnym tłem, gdzie znajduje się logo Auradonu. Na drugim plakacie natomiast są główni bohaterowie filmu czyli Evie, Jay, Mal, Carlos i dodatkowo jest Loonie, pewnie dlatego, że ten numer jest też poświęcony jej, chociaż widać, że została doklejona, a nie jest to oryginalne zdjęcie.


Teraz wróćmy do najważniejszego czyli treści, oprócz super szaty graficznej książka zawiera masę ciekawostek, jak i zbaw, quizów. Każdego bohatera książki opisano w krótki przejrzysty sposób, w punktach. Dodatkowo dopisano cytat każdej postaci, co bardzo mi się spodobało. Oprócz ich krótkich opisów, również znajdują się informacje z prawdziwego życia aktorów, np. gdzie dany aktor już grał, skąd go możemy poznać. Bardzo to mi się spodobało. Również w książce znajdziemy różne zabawy, łamigłówki np. dobrać style dziewczyn ze zdjęć. Dodatkowo opisany został dokładnie styl Jay oraz trochę Mal.  


Reasumując książka "Następcy Za Kulisami Tom 2" to idealna pozycja dla każdego fana film "Następcy". Dzięki niej możecie dowiedzieć się więcej o aktorach grających w filmu jak i kupić dwa mega duże i fajne plakaty i naklejki dla dzieci. Książkę oceniam na 10/10. Zdecydowanie polecam!


Podoba Wam się recenzja? Macie ten egzemplarz?
Dajcie znać w komentarzach!

8 komentarzy:

 1. Super recenzja. Ja posiadam część 1, może kupię i 2
  Bardzo spodobały mi się plakaty

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie to zrecenzowałeś ;)Mam tylko 1 część, ale przekonałeś mnie do kupienia drugiej :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Może zdecyduję się na zakup. Zapraszam do mnie :)
  ananasy-disneya.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam już od dawna tą część. Recenzja fajna, miło sie czytało

  OdpowiedzUsuń
 5. Super! Zapraszam na nabór soylunapol.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super książka. Zapraszam na mojego bloga polska-soyluna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale żeś się rozpisał xD Ale recenzja mega ;)

  OdpowiedzUsuń