"Evermoor: Kroniki" - social media obsady

Dość niedawno specjalnie dla Was napisałem post z opisami, każdego bohatera z nowego serialu "Evermoor: Kroniki", który zadebiutuje w Disney Channel już w tym miesiącu! Dla przypomnienia odsyłam tutaj z linkiem do postu - [link]. Jednak w dzisiejszym poście chciałbym bliżej zająć się obsadą, która gra w owym serialu. Poznacie ich życiorysy, ale także social media, czyli konta na portalach społecznościowych, które współcześnie są bardzo popularne.Naomi Sequeira urodziła się 29 grudnia 1994. Jest australijską aktorką i piosenkarką. Ma portugalskie, hiszpańskie, filipińskie i chińskie korzenie. W roku 2011 wzięła udział w przesłuchaniach do trzeciego sezonu "The X Factor". Jej kariera aktorska rozpoczęła się w 2014 roku, gdzie wystąpiła gościnnie w dramacie serialu Rake. Jesienią tego samego roku rozpoczeła współpracę z Disney i wystąpiła jako Tara Crossley w brytyjskim serialu Disney Channel - "Evermoor: Kroniki", który jest emitowany, aż w 160 krajach na świecie.

Facebook: OfficialNaomiSequeira
Twitter: NaomiSequeira
Instagram: naomisequeira


George Sear urodził się 14 listopada. Jest zagorzałym fanem muzyki. W 2013 roku wystąpił jako gość w Radio 1’s Chart Show. Gdy nieudziela się publicznie lubi jeździć na rowerze, deskorolce, uprawia karate i tańczy. Jest ekspertem breakdance i hip hop. Jego pasja do tańca doprowadziła go do udziału w show - Alisha’s Street Dance Stars. Gra również na gitarze akustycznej. Od kwietnia 2014 występuje w serialu "Evermoor: Kroniki" jako Sebastian Crossley.

Facebook: George-Sear
Twitter: gsear
Instagram: gsear


Georgia Lock urodziła się 25 października 1996 jest angielską nastolatką aktorką. W 2010 roku wystąpiła w gównej roli jako Sadie Jenkins wystąpiła w serialu "Sadie J". W kwietniu 2014 roku ogłoszono, że wystąpi jako Bella Crossley w serialu Disneya "Evermoor", a w marcu kolejnego roku potwierdziła swój udział w kontynuacji serialu, czyli "Evermoor: Kroniki".

Facebook: Georgia-Lock
Twitter: GeorgiaUnlocked
Instagram:georgia_nathalie


Finney Cassidy to brytyjski aktor. Miszka w Anglii i Kanadzie. Jego kariera piłkarza zakączyła się po poważej kontuzji kolana podczas zawodów w Kalifornii. Studiował aktorstwo w college'u. Jest bratem aktorki Grace Cassidy i Raffey Cassidy. Od kwietnia występuje w serialu Disneya "Evermoor: Kroniki".

Facebook: Finney-Cassidy
Twitter: finney_cassidy
Instagram: finneycassidy_


Georgie Farmer od kwietnia 2014 gra Jake Crossleya w serialu "Evermoor: Kroniki". W roku 2012 grał w serialu "The Ministry of Curious Stuff".

Facebook: Georgie-Farmer
Twitter: georgiefarmer5
Instagram: georgieefarmer


Jordan Loughran od kwietnia gra Sorshe w serialu Disney Channel - "Evermoor: Kroniki". Jednak przed serialme Disneya w 2014 grała Eve w serialu "Dixi".

Twitter: bylolamaedoneth (nie potwierdzony)

Sammy Moore brytyjski aktor. Mieszka w Londonie. Od 2015 roku gra Otto w serialu Disneya "Evermoor: Kroniki"

Twitter: SammyMoore04
Instagram: sammyjmoore95Premiera "Evermoor: Kroniki" już 11 kwietnia o 19.00 tylko w Disney Channel
Wszystkie informacje o obsadzie są wyszukane prze zemnie. Między innymi z ich fanpage, twitterów, wikipedii lecz jednak większość informacji jest z różnych zagranicznych stron. Zakaz kopiowania! Poszukajcie sami sobie informacji w internecie, uszanujcie moją pracę i czas na ich szukanie!

8 komentarzy:

 1. Super post. Zaczęłam ich już obserwować

  OdpowiedzUsuń
 2. Mega się cieszę że pojawił się taki post. Mega mnie zainteresował, super informacje a co najlepsze są ich konta społecznościowe i teraz mogę ich obserwować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny i dopracowany post oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny post. Dla tych którzy lubią śledzić takie rzeczy idealny

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podoba mi się post. Na pewno parę osób zaobserwuje, bo może to być fajna ekipa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mogę się doczekać już tylko 4 dni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już 3 :) Zapowiada się super serial.

   Usuń
 7. W poście jest kilka błędów ortograficzncyh:kariera zakĄczyła się. --> zakończyła. Tak samo prze zemnie powinno być przeze mnie.

  OdpowiedzUsuń