Europejskie YouTuberki nagrywają razem z Tini!

Parę dni temu Sylwia Lipka - polska YouTuberka poinformowała nas, że wkrótce leci do Londynu i tak się stało, ponieważ od wczoraj już w nim jest. Poleciała tam nie w celach turystycznych, a pracy, ponieważ ona i inne YouTuberki z Europy poleciały tam zrobić ważną jak i przyjazną rzeczy. Jeśli jesteście ciekawi o co chodzi to zapraszam do rozwinięcia!Dzisiaj Sylwia Lipka na swoich profilach społecznościowych, szczególnie na Snapchacie poinformowała nas, że dziś wybiera się do Metropolis Studios, gdzie nagrywały wielkie osoby np. Adel, czy Michael Jackson. Okazało się jednak szybo, że Sylwia i inne Europejskie YouTuberki będą nagrywać jedną z piosenek z filmu "Tini - nowe życie Violetty" razem z Martiną "Tini" Stoessel, z którą już się spotkały i nawet wymieniły się razem paroma słowami, ponieważ na Snapchacie Sylwi, Tini pozdrawia Polskę i mówi słynne po polsku "Kocham Cie". Oprócz tego, że dziewczyny będą nagrywać razem piosenkę to jeszcze wiem, że będzię to piosenka "Born To Shine", która zostanie udostępniona na YouTube, ale czy gdzieś jeszcze tego nie wiemy. Jeśli dowiemy się więcej to na pewno zaktualizuję ten post! A poniżej specjalnie dla polskich fanów pozdrowienia!
Cieszycie się, że Tini nadal o nas pamięta?
Jesteście ciekawi efektów pracy dziewczyn?
Jak myślicie kiedy Tini odwiedzi Polskę?  

7 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę, że o nas pamięta! Tak wspaniałych fanów nigdy nie zapomni ♥ Jestem bardzo ciekawa efektów ich pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem bardzo ciekawa! Zapraszam na mojego bloga polska-soyluna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale super, nie mogę doczekać się efektów pracy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę doczekać się relacji z wyjazdu jak i wywiadu. Na pewno był super.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo si3 cieszę, że pamięta o Polsce. Ale w sumie jak można zapomnieć o fladze polski na całą aren3! Śledziłam każdego snap Syśki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo si3 cieszę, że pamięta o Polsce. Ale w sumie jak można zapomnieć o fladze polski na całą aren3! Śledziłam każdego snap Syśki :)

  OdpowiedzUsuń