Sofia Carson w nowej produkcji

"Historia Kopciuszka" powraca z nową, zmodernizowaną wersją klasycznej opowieści Disneya, z udziałem Disney Channel. W filmie ma wystąpić znana z filmu "Następcy" Sofia Carson, a film ma mieć swoją premierę w telewizji w 2017 roku. Jeśli chcecie poznać wszystkie informacje o filmie m.in aktorów grających oraz fabułę więc gorąco zapraszam dalej!


Film ma nosić tytuł "A Cinderella Story: If the Shoe Fits" czyli na polskie "Historia Kopciuszka: Jeśli But Pasuje", najnowsza odsłona Warnera Brosa. "Historia Kopciuszka" jest kręcona w studiu domowej rozrywki. Film jest obecnie filmowany w Cape Town, Republika Południowej Afryki.


FABUŁA
W filmie Sofia Carson gra dziewczynę imienia Tessa. Zmuszona jest do pomagania swojej złej macosze (Jennifer Tilly) i dwójcie przyrodnich sióstr podczas konkursu Kopciuszek i pracować jako ich asystent. Choć w konkursie, Tessa uświadamia sobie, że ma to, czego potrzeba, aby zostać kolejnym Kopciuszkiem to i tak początkowo niechętne chce wziąć udział. Jednak postanawia, że ​​nadszedł czas, aby słuchać swoje serce i spełnić własne marzeń, które stają się rzeczywistością i idzie na przesłuchanie. Thomas Law wciela się w księcia.

Michelle Johnston, który był producentem i choreografem filmu "Kopciuszek" (ang. "Cinderella") kieruje scenariusz nowego filmu.


"Historia Kopciuszka: Jeśli But Pasuje" utrzymuje Carson w rodzinie ABC/Disney. Najbardziej znana z filmu Disney Channel "Następcy", która ma w kolejce sequel opowieści telewizyjnej. Następnie będzie gwiazdę remake'u Disneya w filmie "Adventures in Babysitting" [link], który jest planowany jeszcze na ten rok. Jak sami widzicie Sofia Carson działa prężnie i promuje się na każdy możliwy sposób, również w tym roku zobaczymy ją w telewizji w serialu "Soy Luna", gdzie wystąpi w jednym z odcinków. [link] Również warto wspomnieć, że tak samo jak Tini i Jorge dziewczyna podpisała kontrakt z "Hollywood Records", to bardzo duże dla niej wyróżnienie.


Cieszycie się, że aktorka tak szybko się rozwija? Na który jej występ nie możecie się doczekać?

7 komentarzy:

 1. Ja czekam najbardziej na "NASTĘPCY 2" i "SOY LUNE". Ten nowy film może być fajny ale jak zwykle powielany temat,

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie że się tak angażuje. Bardzo lubię filmy o Kopciuszku więc i ten też obejrzę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy Następcy 2???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W 2017 roku :) Aktualnie trwają prace nad nim.

   Usuń
 4. Może być fajny film. Jednak jestem zdziwiona że nagrywają aż w RPA.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sofia grała również w "Tini-el gran cambio de Violetta"/"Tini-la nueva vita di Violetta".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mamy na to zbitych dowodów. Widzieliśmy tylko jej zdjęcie z Jorge. Dlatego tu nic o niej nie pisał, ale jak coś będziemy wiedzieć na 100% to poinformujemy Was o tym. :)

   Usuń