[Recenzja] LEGO: Liga Sprawiedliwości - Kosmiczne starcie

Dziś przychodzę do Was z drugą recenzją od firmy Galapagos. Bardzo dziękuję za film i zaufanie. Film, który dla Was zrecenzuję jest z bardzo lubianej przez wiele osób serii LEGO! Film nosi tytuł "Liga Sprawiedliwości - Kosmiczne starcie". Ja osobiście jestem wielkim fanem filmów i gier z serii LEGO i przed oglądaniem filmu byłem pewien, że na tym filmie się nie zawiodę, że na pewno zawiera bardzo dużo fajnych śmiesznych scen oraz ciekawą fabułę. Jednak czy tak było? Zapraszam do rozwinięcia, gdzie się wszystkiego dowiecie!


OGÓLNE INFORMACJE
Tytuł: Lego: Liga Sprawiedliwości - Kosmiczne starcie
Seria: Lego
Reżyser: Morales Rick
Dystrybutor: Galapagos
Data premiery: 2016-03-04
Czas trwania (min.): 75 min.
Lektor języki: polski
Dubbing: nie
Napisy: polskie, hiszpańskie, duńskie, fińskie, norweskie, francuskie, szwedzkie
Nośnik: DVD i Blu-ray Disc
Cena: DVD - 35,99 zł.  Blu-ray Disc - 75,99 zł.


ZWIASTUN

RECENZJA
Płyta prezentuje się bardzo fajnie. Całe opakowanie jest bardzo dobrze zrobione. Przód opakowania jak i tył wygląda rewelacyjnie! Ukazano wszystkich głównych bohaterów tych dobrych, ale również i tych złych. Bardzo fajnie to wygląda. Na tyle opakowania ukazano kilku bohaterów, ale już nie wszystkich. Również z tyłu jak zwykle znajdują się informacje o fabule oraz danych filmu np. w jakich języka możemy obejrzeć film. W środku znajduje się tylko płyta. Który jest biała z niebieskimi napisami i rysunkami.
Film oprócz bardzo ciekawej fabuły zawiera masę dowcipów jak już przystało na filmy z serii LEGO. Co parę scen była jakaś śmieszna kwestia z których nie da się nie zaśmiać. Filmy LEGO zawsze posiadają wiele humoru. Za bardzo nie chce zdradzać fabuły filmu, więc najlepszy przed smak filmu da Wam opis z tyłu opakowania:

"Ziemia to lśniący klejnot zawieszony z ciemnościach Kosmosu... a dla robota zwanego Brainiac - również ostatni do pozyskania eksponatu w jego kolekcji planet. Członkom Ligi Sprawiedliwości wcale się to nie podoba, ale pokonanie przeciwnika nie będzie takie proste... Kiedy Brainiac pośle Supermana, Wonder Woman i Green Lanterna w przeszłości, Batman i Flash będą musieli sprowadzić ich z powrotem, a Cyborg i Supergirl pozostają na Ziemi, by walczyć z dronami wroga. Czy członkowie Ligi dadzą się nabić w butelkę podstępnemu robotowi? A może to Brainiac się przeliczy?"

Nie zawiódł mnie ten film w ogóle wręcz mnie zadziwił, jak był wykończony. Okazał się rewelacyjny. Tym razem znów film z LEGO wyszedł super. Animacje i sceny są dopracowane do szczegółów. Postacie bardzo dynamiczne. Nie widać tego, że to są niby klocki i ruszają się trochę jak "roboty". Poruszają się jak normalni ludzie. Fabuła tak jak już wspominałem jest bardzo ciekawa i wciągająca, przemyślana. Nie ma ani minuty zbytecznego filmu. Nie jest to tylko film dla dzieci również ci trochę starsi mogą z pewnością ten film bez problemów obejrzeć. Cały film jak i opakowanie jest warte swojej ceny. Jako dodatek by zachęcić do kupna jeszcze wspomnę, że płyta na DVD zawiera dodatek, który nazywa się "Liga Sprawiedliwości Okiem Kamery", czyli w skrócie gagi, wpadki w filmie. Bardzo fajny dodatek, który warto również zobaczyć.

Wygląd opakowania: 10/10 
Zawartość opakowania/płyta: 10/10 
Film: 10/10 
Sumując: 30/30 

 Gorąco polecam!
Każdy fan serii LEGO powinien posiadać ten tytuł na swojej półce!


 Podobała Wam się recenzja? Kupicie film? Piszcie koniecznie w komentarzach!

5 komentarzy:

 1. Ciekawa recenzja. Może kupię ten film, bo też bardzo lubię LEGO :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczegółowa recenzja, super.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubię LEGO, w ogóle jeszcze dodatkowo takie filmy. Ale recenzja nie najgorsza.

  OdpowiedzUsuń
 5. Akurat mój brat bedzie miał urodziny to akurat mu to kupię. Bo też lubi LEGO, moze nawet i ja się skuszę to obejrzeć. :D

  OdpowiedzUsuń