[WALENTYNKI] Bukiet Sercowych Balonów - Kartka

Carl poznaje dziewczynkę o podobnych zainteresowaniach – Elę i po latach żeni się z nią. Oboje marzą o podróży do Ameryki Południowej i odnalezieniu wodospadu przy Podniebnych Źródłach. Odkładane na nią pieniądze wydają jednak na bieżące potrzeby. Jednak Ela umiera. Emerytowany sprzedawca przyczepia tysiące balonów na dach swojego domu i leci do miejsca, gdzie chciał polecieć z żoną. Zainspirowani innowacyjnym przedsięwzięciem Carla, postanowiliśmy zrobić laurkę, która będzie zawierać dom z bukiet balonów w kształcie serca, które pokazują, że ich miłość była trwał! W środku Kartki Walentynkowej będziecie mogli zostawić miłosną wiadomość walentynkową dla kogoś wyjątkowego. Zapraszam dalej, gdzie zobaczycie jak to zrobić!


CZAS WYKONANIA: 25 minut
SZABLON: [link]


CO BĘDZIE POTRZEBNE
 • Nożyczki
 • Kartki kolorowego papieru
 • Kredka lub marker
 • Linijka
 • Klej

JAK TO ZROBIĆ
 1. Wydrukuj szablon i wytnij kawałki. Wytnij kilka balonów w kształcie serce z jasnych kolorowych kartek. Można wyciąć kilka na raz układając małe kwadraty z papieru, a następnie ustawiając szablon na wierzchu i ciąć wokół niego. Następnie wytnij pozostałe fragmenty domu z brązowego papieru. (Wskazówka: przy użyciu różnych odcieniach brązu sprawi, że dom wygląda bardziej trójwymiarowy).
 2. Zmontuj dom, a później sklej dach z ścianą (dolną krawędzią). 
 3. Następnie przyklej komin i daszek oraz drzwi. Po sklejeniu możesz przykleić okna do domu, tak jak na obrazku. 
 4. Teraz weź kartkę z bloku kolorowego i zegnij na pół. Będzie to kartka walentynkowa.
 5. Zmontowany dom przyklej na dole kartki. Wtedy możesz przyklejać serca wyżej i będą wyglądać jak balony w kształcie sera utrzymują dom. Wybierając kolory balonów używaj dużego kontrastu.
 6. Po przyklejeniu balonów od nich do komina narysuj markerem linki, które będą pokazywać, że balony są przyczepione.
 7. Teraz jedynie zostało Ci napisanie w środku życzeń Walentynkowych.

Zrobicie taką kartkę? Komu ją dacie? Piszcie w komentarzach!

5 komentarzy:

 1. Czemu kopiujecie z Internetu? Zgłaszam wasz blog!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahahaha ty sobie żartujesz? Posty z Serii Walentynkowej są materiałami prosto od Disneya. Więc mamy prawo je tu wstawiać. Tylko się ośmieszyłaś/łeś.

   Usuń
 2. Super ta kartka, musze taka zrobić

  OdpowiedzUsuń