[Recenzja] Podróż do Krainy Czarów. Magia kolorowania

Wydawnictwo Zielona Sowa, niedawno wysłało mi bardzo ciekawą książkę, a mianowicie "Podróż do Krainy Czarów. Magia kolorowania". Jest to książka, która zawiera obrazki do kolorowania lecz jednak to nie jest zwykła kolorowanka. Dodatkowo zawiera opisy, które tworzą cała historię Alicji w Krainie Czarów. Jednakże nie jest to też kolorowanka skierowana do dzieci, jest ona przede wszystkim skierowany dla starszego odbiorcy, ponieważ obrazki do kolorowania zawierają, bardzo dużo szczegółów, które mogą sprawić kłopot nawet dorosłym. Jeśli chcecie zobaczyć książkę i ewentualnie kupić zapraszam do rozwinięcia!


OGÓLNE INFORMACJE

Autor: Good Wives and Warriors
Data wydania: 2016
Oprawa: Miękka
Liczba stron: 96
Cena: 22,49 zł
Wiek czytelnika: 12-14 lat
Seria: KOLOROWANKI DLA DOROSŁYCHOPIS
Kiedy Alicja przez przypadek wpada do króliczej nory, nagle znajduje się w dziwnym świecie pełnym niezwykłych postaci. Odkryj ten niesamowity świat dziwactw i fantazji, kolorując pięknie, szczegółowo zilustrowaną historię Alicji. Pozwól swojej wyobraźni zerwać się ze smyczy, poznając Białego Królika i Kota z Cheshire, napij się herbaty z Szalonym Kapelusznikiem i zagraj w krokieta z gniewną Królową Kier.

RECENZJA
Książka na pierwszy rzut oka wygląda interesująco i tak naprawdę jest super! Książka zrobiona bardzo fajnie, pomysłowo. Obrazki do pokolorowania bardzo, ale to bardzo szczegółowe. Malując niektóre obrazki można się pomylić. Obrazki są zrobione do najdrobniejszych szczegółów. Co jest bardzo fajne i interesujące. Pomalowanie całego obrazka zajmuje bardzo dużo czasu, co jest fajną sprawą. Jak na razie pomalowałem parę obrazków i pokolorowanie jednego całego zajmowało mi od 30 min do nawet 1,5 godziny. Niektóre są bardzo szczegółowe. Jak patrzyłem dalej obrazki, to na niektóre nawet 2 godziny mogą nie starczyć.
Sumując książka jest bardzo fajna. Idealna na nudę oraz na długie wieczory. Książkę polecam każdemu, a przede wszystkim osobą starszym w wieku młodzieżowym. Książka jest również idealna na prezent dla kogoś. Na pewno się ucieszy, bo książka jest rewelacyjna! Zachęcam każdego do kupna [link]

Kupicie książkę? Lub komuś ją sprezentujecie? Piszcie w komentarzu!

4 komentarze:

 1. Ale fajna ta książka,musze kupić

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa książka, chyba się skuszę i ją kupię :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem czy kupię tą książkę,ale może dam ją w prezencie swojej kuzynce!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie wygląda to pomalowane! Muszę to mieć.

  OdpowiedzUsuń