Zdjęcia z sesji Dove Cameron w Polsce

Dziś przychodzę do Was ze zdjęciami z sesji Dove Cameron w Polsce. dopiero niedawno znalazłam w miarę dobrej jakości zdjęcia i chciałabym się nimi z Wami podzielić. Mam nadzieję, że zdjęcia Wam się spodobają tak bardzo jak mi. Zapraszam dalej by zobaczyć zdjęcia!

Sesja zdjęciowa odbyła się na Placu Krasińskich 22 września, czyli we wtorek w Warszawie. Dove ubrana w przepiękne sukienki w słowiańskim stylu. Podczas sesji zdjęciowej Dove towarzyszyła Sylwia Lipka, która jest ambasadorką Następców w Polsce. Nie obyło się bez wspólnych selfie w przerwach na planie, a nawet Dove nagrała filmik na snapie Sylwii z pozdrowieniami dla polskich fanów. 

Dla chętnych:
Snap Dove Cameron:  dovecameron
Snap Sylwii Lipki: sylwialipka

ZDJĘCIA Z SESJI

BACKSTAGE

Jak podoba Wam się sesja Dove? 
Chcielibyście żeby jeszcze odwiedziła Polskę?
Piszcie w komentarzach!

6 komentarzy:

 1. Piękne są te zdjęcia i to jeszcze w Polsce! WOW

  OdpowiedzUsuń
 2. Zakochałam się w tych zdjęciach!! Musze sobie stawić na tapetę w telefonie

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że Dove była w Polsce.Widziałem też jej wywiad z Sylwią.Dla zainteresowanych -
  https://www.youtube.com/watch?v=MiezEQGAyrc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Był, a faktycznie.Muszę częściej tu wpadać.

   Usuń
 4. Śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,e,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne,śliczne, zdjęcia :) :D <3 :3 :*

  OdpowiedzUsuń