[X-MAS Time] Leniwe, relaksujące zimowe wieczory! - Offtopic


Dzisiaj przychodzę do was z kolejnym postem z serii świątecznej. Nie będzie on typowo Disneyowski, jest to raczej taki offtopic. Chcę wam pokazać mój leniwy wieczór w porze zimowej i jednocześnie sposób na relaks w te dni. Ciekawi? Zapraszam do rozwinięcia!
1. W miarę możliwości - obowiązki stawiaj na pierwszym miejscu


Wiem, że to trudne, ale wtedy jest łatwiej. Ja stosuję ten prosty trick od początku roku szkolnego, lekcje odrabiam od razu po przyjściu ze szkoły, to samo tyczy się nauki i pakowania się.

2.  Wyluzuj się i ubierz coś swobodnego, zadbaj o spokój


Zjedz posiłek, przebierz się i dopiero wtedy odpal komputer czy telefon w celu sprawdzenia portali społecznościowych, może być to wyzwaniem dla niektórych, ale wierzę w was! :) Wycisz się, zamknij pokój. Nie zapomnijcie o dobrym nastroju, ciapkach czy skarpetkach! 

3. Czas na słodkości
Ciężki dzień, duże nagrody - spraw sobie prezent po wyczerpującym dniu, w zimowe dni dobrą alternatywą jest czekolada i czekolada, jeszcze więcej czekolady! Gorące napoje wskazane, najlepsze wydają się być herbata, kawa, capuccino czy ciepłe kakao. Możecie uznać to za szaleństwo, tyle słodkości, przecież będę grubasem! To jest podstawa dobrego zakończenia dnia i poprawy humoru.

4. Świece, kocyk i wygodaWszystko wydaje się być gotowe, ale zaraz... świece! Tak, to one głównie działają na nasze samopoczucie i nastrój. Są obowiązkowym punktem każdego larva-evening, a ich ilość nigdy nie przekracza żadnych norm. U mnie w pokoju goszczą już akcesoria świąteczne, aby choinki brak - szykujcie się również. 


Kocyk, bez którego także się nie obędzie. Nie zapomnijcie!

5. Are you ready?Wydaje się być już wszystko gotowe... , ale brakuje głównych gwiazd w roli głównej. Teraz wszystko zależy od waszych zachcianek - ja wybrałem telefon (do sprawdzania social medias) i laptop z słuchawkami. Mój wybór na dzisiaj to filmy, najczęściej wybieram melodramaty, ale z racji bytu na blogu o Disneyu przedstawię wam moje TOP 3 filmy w ich produkcji. Wszystkie filmy można obejrzeć za darmo na CDA

#1 Hannah Montana - The Movie

#2 Kraina Lodu


#3 Camp Rock (1&2)


Co wybierasz - muzyka czy film?

Możliwe, że nie masz ochoty na film, dlatego dobrym rozwiązaniem dla takich osób będzie odtworzenie swoich ulubionych utworów. Z racji, że jest to typowo świąteczny post, ja oprócz naszej blogowej playlisty z Disneya (na górze) polecę wam piosenki świąteczne w wykonaniu najjaśniejszych gwiazd światowego formatu (disneyowskich też). Idealna kompilacja 200 utworów.


Jeżeli już wybraliście i zorganizowaliście sobie to wszystko czas na wielogodzinny relaks! 


Podsumowanie

Mam nadzieję, że spodobała wam się moja propozycja. Pamiętajcie, że to tylko moje wybory, a wy możecie sobie je interpretować i zmieniać w dowolny sposób, aby być zadowolonym. Przygotowanie tego wszystkiego zajęło mi góra 10 minut, a odprężenie trwało ok 4 godziny, dlatego warto! Wykorzystajmy te magiczne zimowe wieczory, chociaż śniegu brak, ale przeżyjmy to z fantazją. Życzę wszystkim udanych wieczorów, seansów i chill-outów!
2 komentarze: