Skąd pomysł na logo Disneya? cz.2

Na samym początku chcę powiedzieć, że sama nie komentuję sobie postów. To tyle. Teraz przechodząc do tematu. Dziś druga część posta "Skąd pomysł na logo Disneya". Ciekawych zapraszam do rozwinięcia.

Logo Disneya, a konkretnie zamek utożsamiany jest z księżniczkami, które nieraz pojawiają się w Disneyu. Zamek, z któym porównuje się logo to zamek Neuschwanstein Castle. Pjawia się on w produkcjach Disneya. Oto porównanie:
Sam zamek jest ułożony na wzgórzu. Ładnie się prezentuje i wygląda. Ton znajduje się na logu, a przynajmniej takie informacje sa światu znane. Logo jest czarno-białe i może niedokońca odzwierciedla prawdziwy zamek, ale tak zostało zaprojektowane. Do zamku dołożono wcześniej omówiony podpis i stworzono logo Disneya.
 
Oto zdjęcia zamku w różnych porach roku i zróżnych ujęć i perspektyw:

 
 

12 komentarzy:

 1. Paula żałosne są twoje posty! Nie mogłaś zaktualizować tamten post? Po co to powielać? Nie ma to sensu, szkoda że zostałaś na blogu. Mam nadzieję, że odejdziesz lub Mateusz Cie wyrzuci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mocne słowa jak na 5 lat. xd

   Usuń
  2. Cyferka7777777777 maj 2017, 18:41:00

   W sumie pomogłaś mi trochę w prezentacji o Disneyu dzięki ^^

   Usuń
 2. Kolejny słaby pomysł, post nic nie wniósł nowego.
  /katty

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety ale zgadzam się z powyższymi osobami, post słaby, nic nie wniósł nowego.

  OdpowiedzUsuń
 4. ' matias mówiłeś że ma nie być takich komów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mówiłem, że nie bedzie takich komów jak obrazaliscie nasz, nasza prace i blog i ucichło to, wiec komentarze znów pojawiają się kiedy je napiszecie, już ich nie potwierdzam, więc nie wiem co wy piszecie.

   Usuń
  2. przez te komy, Paula może odejść :((

   Usuń
 5. Paula jak dla mnie post jest fajny, nie przejmuj dsię tymi bachorami co skomentowali post powyższej , jak oni by byli w naborze to Gowno by zrobili. .. Mam nadzieję ze zostaniesz mimo wszystko .. :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe czy hejterzy gdyby postawiono ich na twoim miejscu nadal byliby tacy pewni siebie?
  Według mnie post nie był zły . Ktoś napisał , ze mogłas zaktualizować poprzedni post, ale myśle ze napisanie nowego jest lepszą opcją. Watpię , czy choć jedna osoba na bieżąco sprawdza, czy przypadkiem nic sie nie zmieniło w starych postach .

  OdpowiedzUsuń
 7. widzę że ten blog oglądają tylko hejterzy ale nawet nie najlepsi. lepsze hejty moja sis z 2 kl. daje
  POZDROZKSIEZYCA

  OdpowiedzUsuń
 8. Komentowałam wtedy, komentuje i teraz
  Oprócz zdjęcia zamku i jego nazwy to faktycznie dalej nic nie ma - Dlaczego Disney wybrał akurat ten zamek? Jaka jest jego historia? Dla kogo został zbudowany? Z jakiego wieku? Gdzie właściwie jest położony? - to są bardzo ważne informacje i do tego ciekawe.
  Ja akurat to wiem, ale dzieciaki(ja jestem studentką) mogą tego nie wiedzieć.

  OdpowiedzUsuń