[POD LUPĄ] "Szesnaście życzeń"Jak wiecie niedawno na łamach stacji Disney Channel przez cały dzień były emitowane filmy z udziałem Debby Ryan w ramach akcji „Dzień z Debby”. Dzisiaj bierzemy pod lupę jeden z filmów emitowanych owego dnia. Po tytule możecie się domyśleć, że mowa o filmie „Szesnaście życzeń”.


Film „Szesnaście życzeń”(ang. 16 Wishes) – opowiada o zwykłej dziewczynie(Abby Jensen), która od lat szalenie oczekuję swoich szesnastych urodzin. W końcu, gdy nadchodzi ten wyczekiwany moment spada na nią stos nieszczęść. Jej dom został zaatakowany przez rój pszczół. Jednak jej los odwraca się kiedy dostaję zaczarowane świeczki, spełniające życzenia z jej listy, którą pisała od małego. Abby dostaję to o czym zawsze marzyła; samochód, pieniądze, sławę. W końcu życzy sobie aby traktowano ją jak dorosłą, przez co jej życie wywraca się o 180 stopni.

Film pokazuję nam, że tak naprawdę to co może wydawać się takie wspaniałe po czasie traci swoją wartość i już nas nie uszczęśliwia. Abby przekonuję się, że życie dorosłe nie jest takie wspaniałe. Auto, góra pieniędzy nie zastąpią jej przyjaźnij, miłość. Czasami pragnienie czegoś jest lepsze od tego czego pragniemy. Największą wartość mają te rzeczy, których nie dostrzegamy póki ich nie zabraknie. 

 
 Uważam, że film jest wart obejrzenia. Można wynieść z niego dużo nauki o życiu. Debby jak zwykle odegrała bardzo dobrze swoją rolę, inni aktorzy także dali rade. Film ogląda się bardzo przyjemnie i nawet nie spostrzeżecie się kiedy będzie koniec. Także ciekawe są inne wątki pojawiające się filmie nieopisane w tym poście. Abby i jej wróg? Jak Abby wykorzystała swoje życzenia? Czy wszystko wróciło do normy? Odpowiedzenie sobie na te pytania pozostawiam Wam!

Podobał Wam się film? Piszcie śmiało w komentarzach!

6 komentarzy:

 1. jebiesz dobre posty (Y).. obejrzę jak będę miał czas..

  OdpowiedzUsuń
 2. Zadania dla nas? A co my w szkole jesteśmy?

  OdpowiedzUsuń
 3. widzisz ze chłopak się stara, to jego pierwszy post o Disney. .

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny post, w końcu na poziomie.

  OdpowiedzUsuń
 5. super post
  /Gosia

  OdpowiedzUsuń