[Recenzja] Violetta. Za kulisami


Najlepszy przewodnik po serialu Disney Channel – „Violetta”. Ciekawostki o bohaterach i grających ich aktorach, łamigłówki, quizy, czyli mnóstwo zabawy dla wszystkich wielbicieli Violetty i jej przygód. 

Od paru dni w sieci sklepów Kaufland trwa wielka promocja na książki z serialu Violetty. Są to książki z serii "Za kulisami". Jest do wyboru aż 5 części. Jedna książka jest z Sezonu 1, a reszta z Sezonu 2. Ceny w Kauflandzie wyglądają różnie lecz są bardzo niskie. Ja zapłaciłem za jedną 8 zł, wiem że w niektórych sklepach Kaufland są też za 2 zł, więc warto wybrać się do sklepu i kupić, ponieważ zaoszczędzimy trochę pieniędzy, ponieważ w sklepie Empik ich cena za jedną książkę wynosi
aż 15 zł. Jest różnica i to spora. :)

Jeśli nie jesteście jednak pewni czy się opłaca ich kupno to zapraszam do rozwinięcia, gdzie znajduje się recenzja serii tych książek oraz zdjęcia.

Ogólne informacje:

Tytuł: Violetta. Za kulisami
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp z o.o.
Liczba stron: 16
Autor: Opracowanie zbiorowe
Tłumaczenie: Wieczorek-Niebielska Anna
Forma: książkaKażda książka zawiera dwa duże plakaty, zestaw naklejek, parę quizów oraz zawsze 3 opisy kogoś z obsady. Plakaty moim zdaniem są bardzo fajne, a przede wszystkim duże, bardzo mi się podobają, ponieważ parę z nich pochodzi z sesji do drugiego sezonu, a tamte zdjęcia z sesji są super. Naklejki również są takie większego rozmiaru i bardzo ładne przez co szkoda mi je gdziekolwiek przykleić. :) Jestem ogólnie zaskoczony tymi naklejkami i plakatami.
Ogólnie książki są bardzo ładne, przejrzyste i bardzo kolorowe. Opisy obsady są bardzo ciekawe, jest też parę informacji o których nie wiedziałem przez co książka staje się jeszcze bardziej ciekawsza. Zdjęcia pokazane w książce są bardzo wyraźne i duże. 
Zabawy i quizy są fajne. Można je porozwiązywać, gdy komuś się nudzi lecz jednak można byłoby się bez nich obyć. Zamiast nich mogliby dać jeszcze jakieś ciekawostki, bądź więcej zdjęć, ponieważ dużo jest takich, których w internecie nie znajdziemy. 

Ocena: 10/10
Chociaż, za bardzo te zabawy mi nie pasują to ogólnie całe książki są fajne, trzymają poziom są warte ceny. Polecam gorąco do kupna. 

Podoba wam się recenzja? Kupicie sobie te książki czy może już je posiadacie? Jeśli chcecie więcej zdjęć to piszcie na asku, tam mogę wam jeszcze parę powysyłać.

4 komentarze:

 1. Super recenzja!!! A po za tym muszę lecieć do Kauflandu kupić te książki skoro takie tanie.
  /katty

  OdpowiedzUsuń
 2. mam to, super sa te ksiazki i recenzja też :D
  /Magda B

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam ich, niestety, nie zdążyłem na promocje, a za drogie są tak normalnie.

  OdpowiedzUsuń