Potwierdzone! MAGICZNE SYRENY FILM!

To prawda co czytasz! Będzie film "Syreny z Mako".

Na razie nie potwierdzono bohaterów, ale producent "Syren z Mako" i "H2O" POTWIERDZA kilka dni po zakończeniu kręcenia sezonu 3 Produkcja filmu rozpocznie się!Tłumaczenie:
Avril Lavigne Latest: Syreny z Mako nigdy nie powinny się kończyć. Proszę zrobić więcej sezonów!
Jonathan: Jesteśmy :) 3 Sezon rozpoczyna filmowanie jutro i film również. Niektóre nowe twarze i kilka starych powróci do Mako.

Krążą plotki, że film może być nazywany "Magiczne Syreny"

Muszę przyznać, że bardzo pragną i ja też pragnę powrotu Nixie i Lyli i powiązania między opowieściami "Syren z Mako" i "H2O" byłoby wtedy wspaniałe.Pamiętaj, aby zostawić swoje pytania lub opinie w komentarzach.

10 komentarzy:

 1. Super! To wielka niespodzianka dla wszystkich fanów syrenek! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Super !!! Już nie mogę się doczekać ...

  OdpowiedzUsuń
 3. To w Polsce dopiero bd 2017-2018 roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem w szoku oczywiście pozytywnym. Nic tylko czekać na premierę *-* *-*

  OdpowiedzUsuń
 5. kiedy bedzie 2sezon ?po polsku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie będzie bo właścicielom blogu nie chce się robić. Odcinki będą tylko z napisami Polskimi. ogólnie stwierdzam, że poprzedni właściciel był o niebo lepszy bo odcinki były dostępne z polskim dubbingiem natomiast od czasu kiedy bloga przejęła nowa osoba stracił on wszystko między innymi wygląd strony jest okropny te odcinki tylko z napisami i na dodatek następne odcinki nie są przetłumaczane wszystko stoi w miejscu. 0/10

   Usuń
  2. Że co? Ja dobrze czytam? Właściciel jest nadal i ten sam. Odcinki z dubbingiem załatwia Disney, to nie moja praca! Ciesz się w ogóle, że masz odcinki z napisami. Odcinki z dubbingiem jak będą jesienią w tv dodam i na bloga, trochę cierpliwości. Wygląd bloga się zmieni, pewna dziewczyna zgłosiła się by pomóc z wyglądem to się zgodziłem i jest jaki jest, postaram się w tym tygodniu zmienić go na lepsze. Odcinek 9 już zaraz dodam.

   Usuń
  3. Ten blog jest świetny.Nie ważne jak wygląda.Ważne,że cos jest :)

   Usuń