[Syreny z Mako 3] Odcinek 15 - Legenda Jiao Longa - po polsku

Serial "Mako Mermaids. Syreny z Mako" na całym świecie jak i w Polsce osiągnął niesamowity sukces tak jak poprzednicy. Dla tego serialu powstały aż trzy sezony, a kontynuacja jest już planowana. Jednakże trzeci sezon nie został wyemitowany w Polsce i nasz blog wyruszył z inicjatywą by tłumaczyć wszystkie odcinki. Do końca zostały tylko dwa, które są bardzo szczególne, ponieważ występuje w nich znana każdemu Rikki Chadwick (Cariba Heine). Listę wsyzstkich poprzednich odcinków znajdziecie tutaj, natomiast kolejny nowy odcinek 15 w rozwięnicu posta!


Ondina, Mimmi i Weilan wciąż myślą o Mako i o tym jak uratować wszystkie syreny. Do Złotego Wybrzeża przyjeżdża bardzo znana autorka książki oraz przy okazji niesamowity nurek, który ma swoją podmorską kolekcję największych zdobyczy. Dziewczyny, Chris oraz Karl decydują by wybrać się na spotkanie z tą gwiazdą, którą okazuje się Rikki. Podczas podpisywania swojej debiutanckiej książki dziewczyny znajdują na wystawie niesamowitą bransoletę smoka, która może uratować wszystkie syreny. Jednak co będzie dalej? Tego dowiecie się w odcinku!
Oglądaliście wszystkie poprzednie odcinki? Lubicie ten serial i czekacie na finałowy? Dajcie znać w komentarzach!

6 komentarzy:

 1. Świetny post! Nie oglądałam wcześniejszych odcinków, ale muszę to jak najszybciej nadrobić. W sumie lubię i chciałabym zobaczyć finałowy odcinek serialu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fianłowy odcinek musi być super. Nie mogę się doczekać :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie brawa i podziękowania należą się tłumaczowi, który podołał przetłumaczeniu całego sezonu.
  Macie szczęście, że jest w Waszych szeregach bo to dzięki niemu oraz całemu temu blogowi, możemy obejrzeć nieemitowany po polsku 3 sezon :)

  OdpowiedzUsuń
 4. tłumacz jest świetny :) lecz wciąż mam nadzieję,że bedą emitować serial w tv :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Już nie mogę doczekać się ostatniego odcinka!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Odcinek rewelacyjny! Czekam na 16 - ostatni!

  OdpowiedzUsuń