11 sierpnia 2017

Następcy 3 - premiera niepewna?! Co wiadomo o kontynuacji?

Następcy i Następcy 2 to wielki hit Disney Channel. Dawno nie mieli oni aż takiej oglądalności. Jednak, każdy zadaje pytanie czy Następcy 3 powstaną? Kiedy kolejna część Descendants? Wszyscy fani serii o młodych złoczyńcach, którzy seans najnowszego filmu mają już za sobą w Stanach jak i fani którzy dopiero obejrzą seans w Polsce już 9 września o 10:00, zastanawiają się nad kontynuacją. Jako, że zadawaliście dużo pytań co do kontynuacji, postanowiłem że zrobię specjalny o tym post i o wszystkim Was poinformuję!


Następcy 3 mogą, ale nie muszą powstać! Chociaż taka odpowiedź może niepokoić fanów, na razie nie ma niestety żadnych potwierdzonych doniesień zapowiadających kontynuację serii Descendants. Zakończenie filmu Następcy 2 sugeruje co prawda, że historia bohaterów jest otwarta, a twórcy mają pomysły na ich dalsze losy, jednak sam reżyser nie jest niczego pewny. Zapytany o potencjalny film Następcy 3 Kenny Ortega stwierdził, że dopóki fani chcą kolejnych części, są one całkiem możliwe, ale jednocześnie „to jeszcze nie jest etap podejmowania decyzji”. W tym momencie członkowie ekipy i obsady cieszą się z tego, co udało im się osiągnąć, świętują premierę, ponieważ jest ona bardzo udana. Pierwszy premierowy pokaż widział aż 13 miliona osób w Stanach! To drugi najlepszy wynik Disneya w całej jego historii! Czas na planowanie kolejnych części, filmu Następcy 3 przyjdzie dopiero później.


Skoro w tym momencie nawet twórcy nie są pewni, czy film Następcy 3 powstanie, trudno mówić o jego potencjalnej dacie premiery. Między pierwszą a drugą częścią serii minęły jednak dwa lata, można więc założyć, że potencjalny debiut filmu Następcy 3 nie odbyłby się wcześniej niż w 2019 roku.


Chociaż na razie nie wiadomo, czy Następcy 3 na pewno powstaną, fani już zaczynają spekulować na temat potencjalnej obsady filmu. Okazuje się, że reżyser Descendants także ma związane z tym plany! W ostatnim wywiadzie z People’s Choice Kenny Ortega stwierdził, że w filmie Następcy 3 najchętniej zobaczyłby największe gwiazdy Disneya: „Chciałbym, żeby wróciła Miley [Cyrus], ale chętnie zaangażowałbym też Vanessę [Hudgens]. Bracia Jonas jako Potępieni Chłopcy to też ciekawy pomysł…”. Reżyser, który wcześniej nakręcił chociażby High School Musical, uważa, że Następcy 3 mogą być dla niego okazją na ponowną współpracę z dorosłymi już gwiazdami Disney Channel, a niektórych dzięki tej produkcji spotkałby po raz pierwszy. Ciekawe tylko, co na taką „postarzoną” wizję filmu Następcy 3 powiedzieliby fani?


Jak sądzicie powstanie 3 część Następców? Chcielibyście by w kontynuacji wystąpiły stare gwiazdy Disneya? Koniecznie dajcie znać!

5 komentarzy :

 1. Bardzo bym chciała trzecią część Następców i nie wyobrażam sobie gdybyśmy utknęli tylko na dwóch częściach. Jednak rozumiem także reżysera. Nie minęło wiele czasu od premiery Następcy 2, a ludzie juz pytają o kolejną część. Na razie trzeba nacieszyć się tym co mamy, a potem będzie spekulacja o następnych losach Potępionych. Wizja Kenny'ego jakoś nie podoba mi się za bardzo. Nie wyobrażam sobie Następców z Vannesą czy Braćmi Jonas. To zdecydowanie nie te klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja chciałabym zobaczyć w D3 Tini... Myślę, że byłoby to dobre dla filmu, bo jest ona teraz dość popularna ;) Fajnie byłoby gdyby wróciła ona do grania i zrobiła jakiś projekt w USA, choćby w amerykańskim Disney'u

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo liczę na to że będzie 3 film, Następcy są niesamowici! Muzyka, gra aktorska, historia łączą się w jedno i jest niesamowita magia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak jak Ania sądzę, że Tuning super by pasowała do tego filmu. Wyobrażam sobie ją w roli złego charakteru. Ale póki co czekam na premierę 2 części!

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka