Wywiad z Jorge Blanco dla ESKA.pl

Parę dni temu ESKA.pl na swoim kanale na YouTube opublikowała wywiad z meksykańskim aktorem i piosenkarzem, znanym Wam z serialu "Violetta" czyli z Jorge Blanco! Wywiad nie jest typowo profesjonalny, ponieważ pytania zadane chłopak miał wcześniej, a on podczas podróży odpowiadał na pytania w samochodzie. Jednak to i tak wielki gest ze znalazł dla Nas czas i odpowiedział na parę pytań polskim mediom! Jeśli jesteście ciekawi wywiadu, to koniecznie zajrzyjcie do rozwinięcia!Czy masz w planach kontynuowanie kariery aktorskiej czy teraz masz zamiar się skupić wyłącznie na muzyce?

Zdecydowaniem bardziej skupiam się teraz na muzyce, bo mam na to czas. Ale jestem otwarty na okazje grania w filmach. Chodzę na jakieś przesłuchania i łapię inne okazje. Jak coś się trafi i będę mógł to pogodzić z muzyką - będzie super.

Urodziłeś się w Meksyku, przez 3 lata mieszkałeś w Argentynie, a ostatnio przeprowadziłeś się do Los Angeles. Które z tych miejsc uznajesz za swój dom?

Przeprowadziłem się do Los Angeles i mieszkam tam od półtora roku. I zdecydowanie mój dom to Meksyk zawsze bedzie dla mnie domem. Urodziłem się tam i zawsze wracam jak do domu. Zawsze będzie najbliższy mojemu sercu, ale dom to dla mnie albo Meksyk, albo miejsce w którym właśnie mieszkam teraz to byłby Los Angeles i Meksyk. Ale Argentyna też jest ważna, spędziłem tam wiele czasu. Taki drugi dom

Jakie były twoje największe muzyczne inspiracje przy tworzeniu debiutanckiej płyty?

Tworząc muzykę inspiruje się swoimi emocjami, moimi osobistymi doświadczeniami, historiami innych ludzi, inspirują mnie inni artyści, muzyka. Inspiracja może przyjść zawsze i wszędzie, możesz być na łonie natury, na wakacjach, możesz być w pokoju czy pod prysznicem. Nigdy nie wiadomo - przychodzi i znika.

Mówisz płynnie w aż 5 językach. Jaką masz radę dla młodych ludzi, którzy chcą się szybko nauczyć języków obcych?

Jeżeli chodzi o języki to najlepiej uczyć się podróżując, bo to jeden z najlepszych sposobów, język cię otacza dzięki ludziom wokół ciebie, po prostu musisz rozmawiać. Ważne jest ćwiczenie. Nie bój się - po prostu próbuj, rób błędy, warto robić błędy i to dotyczy wszystkiego w życiu, ale jak mówimy o języku to nie robiąc błędów nie nauczysz się jak je poprawić, więc się nie bój. Próbuj bo to fajne!
Podobał Wam się wywiad? Dowiedzieliście się czegoś nowego?
Dajcie koniecznie znać!

3 komentarze:

  1. Wywiad jest niesamowity, cieszę się że Jorge udzielił go dla Polskich mediów!

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny wywiad! Może nie jest on za długi i profesjonalnie nagrany, ale nawet taki potrafi wzbudzić we mnie ogromny uśmiech. To bardzo miłe, że Jorge znalazł czas na nagranie swoich odpowiedzi na pytania od polskich mediów. Pytania były nawet ciekawe. Nie mogę się doczekać, aż Jorgito wyda płytę oraz zobaczenie go w jakimś filmie byłoby nieziemskie!

    OdpowiedzUsuń