Moc sportowych wrażeń w Disney XD

Bardzo dobre wyniki premierowej serii o futbolu to potwierdzenie jakościowej oferty programowej Disney XD. Oprócz kontynuacji serialu „Jedenastka”, Disney XD proponuje również wspólną zabawę m.in. z serialem „Mech X4” oraz „Robal z przyszłości”, których premiera planowana jest już na lipiec tego roku. Wakacje zapowiadają się naprawdę bardzo interesująco dla fanów Disneya.

Jedenastka – premierowe emisje od poniedziałku do piątku o 14:10

W poniedziałek, 15 maja wystartował nietuzinkowy serial dla wszystkich fanów sportu -„Jedenastka”. Gabo, który kocha piłkę nożną, otrzymuje stypendium w Instytucie Sportu w Buenos Aires oraz miejsce w słynnym, szkolnym zespole – Złote Jastrzębie. Od tego momentu bohater dąży do realizacji swojego największego marzenia o byciu profesjonalnym piłkarzem. Mech X4 – emisja w lipcu

Już w lipcu Disney XD pokaże kolejne odcinki „Mech X4”. Ryan, chłopak ze zdolnością kontrolowania technologii jedynie dzięki sile swojego umysłu, ma do dyspozycji 40-metrowego robota do obrony miasta przed gigantycznymi potworami. Do pomocy w kontrolowaniu Mech-X4, Ryan prosi o pomoc swoich najlepszych przyjaciół – Harrisa i Spydera, oraz swojego starszego brata – Marka.Robal z przyszłości – emisja w lipcu

Również w lipcu, stacja zaprasza na nowe przygody niebanalnego „Robala z przyszłości”. Danny to pełen optymizmu i życiowej energii dwunastolatek, który stworzył magiczny lunch box, umożliwiający podróże w czasie. Dzięki niemu poznaje i zaprzyjaźnia się z Robalem – odważnym przybyszem z przyszłości. Ta dwójka tworzy zgrany duet, któremu niestraszne są podróże w czasie i przestrzeni.

Oglądacie kanał Disney XD? Lubicie jego seriale?
Dajcie znać jak zwykle w komentarzach!

2 komentarze:

  1. Tak, często oglądam Disney XD. Należy on do moich ulubionych progrmaów. Jeśli chodzi o seriale to bardzo je lubię, choć niektóre (te nowsze) nie przypadają mi do gustu. Są jak dla mnie zbyt dziwne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię Disney XD, jednak tylko niektóre seriale oglądam. Na pewno obejrzę JEDENASTKĘ

    OdpowiedzUsuń