Premiera trzeciego sezonu "Alex i spółka" w Disney Channel

Włoski serial "Alex i spółka" to jedna z najchętniej oglądanych produkcji ostatnich czasów. Serial opowiada historię piątki przyjaciół, którzy chodzą razem do tej samej szkoły i ich wspólna pasja do muzyki połączyła ich przez co stworzyli swój zespół. Ekipa bardzo się rozwinęła, jednak jak potoczą się ich dalsze losy? Tego dowiedzie się w kolejnym sezonie serialu, który startuje w Polsce już w tym miesiącu....


Uczniowie w Instytucie Melshera rozpoczynają następny rok nauki. Między Alexem i Nicole nie jest za dobrze. Dziewczyna jak wiecie chce porzucić zespół, ponieważ twierdzi, że to nie jest to czego chce. Chłopak natomiast marzy o nagraniu płyty studyjnej z całym zespołem. Para zaczyna się częściej kłócić, a między nimi namiesza nowa uczennica Clio. Dziewczyna jest bardzo podobna z zachowania do Nicole, przez co Alex coś do niej poczuje. Jednak czy zostawi Nicole? Natomiast między Emmą i Christianem jest bardzo dobrze jak nigdy. Odkąd wyznali sobie miłość ich związek jest na dobrej drodze. Tymczasem, gdy grupa będzie chciała jednak nagrać płytę, Emmę dopadają bóle gardła, co jest poważną sprawą, ponieważ straci głos. Jednakże może z tego wyjdzie, ale by dowiedzieć się jak potoczą się kolejny losy ekipy musicie oglądać nowe odcinki w Disney Channel 24 kwietnia o 19:00!Będziecie oglądać nowy sezon? Dajcie znać w komentarzach!

2 komentarze:

  1. No w końcu nowe odcinku już tak długo czekałem na to.

    OdpowiedzUsuń
  2. Oglądałam dzisiejszy odcinek i już nie mogę się doczekać kolejnych! Ten serial jest bardzo interesujący, a jego fabuła mnie bardzo wciągnęła.

    OdpowiedzUsuń