Karol Sevilla wydaje swoją autobiografię

W ostatnim czasie wśród młodych gwiazd i szczególnie tych z produkcji Disneya Latynoamerykańskiego pojawiła się moda na wydawanie książek. Swoją książkę wydała już Tini, Lodo, Cande oraz Ruggero. Wszystkie pojawiły się w Polsce, oprócz publikacji Włocha jednak z dostępnych mi źródeł książka prawdopodobnie może jeszcze pojawi się w Polsce, ponieważ Wydawnictwo "Esprit" jest co do tego skłonne. Jednak wracając do głównego tematu, parę dni temu gwiazda serialu "Soy Luna" Karol Sevilla na swoich kontach społecznościowych ogłosiła, że już wkrótce na Argentyńskich półkach sklepowych pojawi się jej pierwsza autobiografia! Aby dowiedzieć się więcej o nadchodzącej książce, musicie zajrzeć do rozwinięcia!


Tytuł jej książki będzie nowsi "Soy Karol Sevilla", sądzę, że to bardzo chwytliwy tytuł, ponieważ nawiązuje do serialu "Soy Luna". Książkę w Argentynie wydać ma wydawnictwo Planeta to samo, które wydało książkę Tini, Cande i Ruggero. Po dość sporym sukcesie serialu Karol w Polsce mamy sporo szans, że książka się pojawi u nas i to dość szybko, ponieważ aktualnie na rynku ta książka może się sprzedawać tak szybko jak świeże bułeczki. Co do wydawnictwa w Polsce, sądzę że zajmie się tym albo Zielona Sowa lub REBIS. Jednak czas pokaże. Co do wyglądu książki jak na razie mamy wygląd okładki, który prezentuje się tak, jak poniżej.Zamierzacie kupić książkę jeśli pojawi się w Polsce? Co sądzicie o jej okładce?

6 komentarzy:

 1. Fajnie, że wydaje swoją autobiografie, jednak ja jej nie zakupię.
  www.swiatwedlugidoli.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przepadam osobiście za Karol i nie mam w planach kupować jej biografii. Jednak dla jej fanów to na pewno gratka. Okładka nie jest zła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest super!! Napewno kupię!😍

  OdpowiedzUsuń
 4. Na 100% kupie ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka jast super! Napewno kupię❤ mam nadzieję że bardxo szybko pojawi się w Polsce♡♡♡

  OdpowiedzUsuń
 6. czemu akurat tytuł książki nawiązuje do soy luny to może być nie prawda, bo przecież soy po hiszpańsku to jestem i zobacz jak to brzmi jestem karol sevilla to że karol sevilla miała główną role w tym serialu to nie znaczy że wszystkie swoje pomysły bierze z soy luny

  OdpowiedzUsuń