Film "Tini. Nowe życie Violetty" w Disney Channel!

Nie minął nawet rok od premiery filmu "Tini. Nowe życie Violetty" w kinach, a już w lutym Disney Channel Polska przygotował dla nas emisje filmu na swoim kanale. Film „Tini - Nowe życie Violetty” to najnowszy film, w którym główną rolę zagra argentyńska gwiazda Martina „Tini” Stoessel. Bohaterka serialu "Violetta" podejmie się odważnego wyzwania, które nie tylko pomoże jej poznać swoje własne możliwości, ale pozwoli także zrobić kolejny krok w artystycznej karierze. Zachęcam gorąco do rozwinięcia i poznania daty premiery filmu w telewizji!

Choć bohaterkę filmu „Tini. Nowe życie Violetty” znają wszyscy, będziemy świadkami narodzin zupełnie nowej gwiazdy. Ta produkcja Disneya to historia osobistej przemiany. Dwa imiona w tytule to nie przypadek! Gdy Violetta wraca do rodzinnego Buenos Aires po długim światowym tournée, otrzymuje pewną nieoczekiwaną, przygnębiającą informację. Postanawia, więc zostawić za sobą dotychczasową karierę i wyjechać na drugi koniec świata. Lato spędzone na Sycylii odmienia jej życie – zarówno osobiste, jak i artystyczne.

FILM "TINI. NOWE ŻYCIE VIOLETTY" JUŻ  11 LUTEGO
O GODZINIE 8:30 ORAZ 18:30 W DISNEY CHANNEL!!
W kwietniu artystka odwiedzi Polskę podczas trasy koncertowej TINI: Got Me Started, gdzie wykona utwory ze swojej płyty, ścieżki dźwiękowej filmu oraz serialu Violetta, który był początkiem jej kariery. Pierwszy singiel Tini pt. Born to Shine osiągnął ponad milion odsłon w serwisach społecznościowych. Film TINI: Nowe życie Violetty zobaczyło w Polsce ponad 113 tysięcy widzów, a trasa koncertowa będzie kolejnym kamieniem milowym w oszałamiającej karierze artystki.

#GOTMESTARTEDTOUR
3 kwietnia o 18:00 w Tauron Arena Kraków
6 kwietnia o 18:00 w Atlas Arena ŁódźBędziecie oglądać film? Wybieracie się na koncerty Tini w Polsce?
Piszcie w komentarzach!

5 komentarzy:

 1. Badzo się cieszę. Do tej pory widziałam tylko zwiastuny, a tu taka niespodzianka😃

  OdpowiedzUsuń
 2. Badzo się cieszę. Do tej pory widziałam tylko zwiastuny, a tu taka niespodzianka😃

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo chętnie obejrzałabym ten film ale niestety nie mam Disney Channel.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jacie swietna wiadomość, nie mogę się doczekać premiery!

  OdpowiedzUsuń