"Od razu się polubiłyśmy!"

Kilka lat temu Madison Hu ( 14 l.) i Olivia Rodrigo ( 13 l.) się jeszcze nie znały. Dziś jednak widują się prawie codziennie na planie serialu "Bizaardvark". Dziewczyny się zaprzyjaźniły i dosłownie nie mogą bez siebie żyć. W dzisiejszym poście dowiecie się jak trafiły na plan, jak się zaprzyjaźniły i co o sobie sądzą. Zapraszam do postu! Czy trudno było dostać rolę w serialu "Bizaardvark"?
Madison: O tym, że właśnie rozpoczęły się przesłuchania do nowego serialu, powiedział mi agent. Postanowiłam spróbować. Okazało się, że jedna z głównych bohaterek jest do mnie niesamowicie podobna. Pewnie dlatego mi się udało! Serial początkowo miał nazywać się "Paige i Frankie", dopiero później zmieniono nazwę na "Bizaardvark".
Olivia: Ja dobrze wypadłam już na pierwszym przesłuchaniu, potem miałam kolejne, takie z producentami serialu, i trzecie z Madison. Okazało się, że nadajemy na jednej fali. Oceniający nas ludzie głośno śmiali się ze scenek, które wymyślałyśmy na poczekaniu. O tym, że ostatecznie dostałam tę rolę, dowiedziałam się na wakacjach. Mało się nie popłakałam ze szczęścia!


Jesteście podobne do swoich bohaterek?
Madison: Tak, ja też jestem zabawną, nieco szaloną chłopczycą. Brakuje mi tylko tej niesamowitej odwagi Frankie! Ja jestem bardziej nieśmiała.
Olivia: Zdecydowanie przypominam Paige. Cenię przyjaźń oraz jestem bardzo twórcza. Ciągle coś robię, nie umiem usiedzieć dłużej w jednym miejscu. Za to jestem dużo bardziej zwariowana niż ona...


Im udało się podbić sieć. A wam?
Madison: Niewiele osób wie, że już jako dziesięciolatka miałam własny kanał na YouTubie. Wrzucałam tam filmiki z różnych gier. Po kilku miesiącach znudziłam się i wszystko skasowałam. Olivia: Ja o tym dopiero myślę. Uwielbiam jednak oglądać zabawne filmiki na YT. Mój ulubiony to dramatic chipmunk. Jest super!


Dużo czasu spędzacie razem?
Olivia: Właściwie się nie rozstajemy. To dlatego zaprzyjaźniłyśmy się i bardzo się lubimy. Nie chodzimy już do normalnej szkoły, mamy za to prywatne lekcje do południa, a po obiedzie pracujemy. Madison: W poniedziałki, wtorki i środy mamy próby na planie, dopiero w czwartki i piątki wszystko nagrywamy. To super zabawa!


A co robicie w wolnych chwilach?
Madison: Ja najczęściej sięgam po gry wideo, szkicuję lub czytam książki. Właśnie kupiłam sobie ósmy tom przygód Harry'ego Pottera. Zapowiada się rewelacyjnie. Sporo też słucham muzyki, lubię Adele i Beyonce. Uczę się grać na pianinie i całkiem nieźle mi idzie! Olivia: Dla mnie muzyka też jest niesamowicie ważna. Gram na pianinie i gitarze, czasami nagrywam też covery znanych piosenek, ale nigdzie ich nie publikuję. Chętnie oglądam też filmy i seriale. Uwielbiam Dylana O'Briena. Uważam, że jest niesamowity! To jedyna gwiazda, w jakiej jestem naprawdę zakochana...


Podoba wam się ten wywiad? 
Co o nim sądzicie? 
Dajcie znać w komentarzu!

1 komentarz:

  1. Cudowny wywiad! To świetnie móc poznać dwie główne bohaterki tego serialu. Nie wiedziałam, że między Madison a Olivią jest tak silna przyjaźń! To piękne, że ten projekt je połączył.

    OdpowiedzUsuń