II Nabór do bloga "Świat Disneya"

Jak sami zauważyliście na blogu jest coraz mniej postów, a jak są to mało dopracowane. Z okazji, że zbliżamy się do świąt postanowiłem odświeżyć bloga i już wkrótce na blogu zagości nowy wygląd bloga, nowe rodzaje postów jak i nowi redaktorzy! Otóż ogłaszam nabór na redaktora. Mam nadzieję, że licznie się zgłosicie lub chociaż zgłosi się parę osób z wielką pasją i chęcią, aby dowiedzieć co potrzeba do zgłoszenia, zapraszam do rozwinięcia.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
1. W temacie napisz: NABÓR DO BLOGA
2. Podaj swoje imię, wiek (oraz nie wymagane, ale brane pod uwagę, link do twojego Facebooka. Z każdym z moich redaktorów właśnie przez niego łatwiej mi się kontaktuje)
3. Napisz jakie i w jakim stopniu znasz języki obce
4. Napisz jak dobrze znasz blog, co byś tu zmienił?
5. Wyjaśnij dlaczego chcesz dołączyć do tego bloga?
6. Odpowiedz na pytania: Jak dobrze znasz się w sferze blogowej? W czym jesteś dobry, a co byś chciał uniknąć? Jaką ilością czasu wolnego dysponujesz? Jak zamierzasz pozyskiwać nowych czytelników? Skąd czerpiesz informacje o Disneyu?
7. Czy prowadziłeś lub pisałeś u kogoś na blogu? Jaki? (podaj link). Prowadzisz blog lub piszesz nadal u kogoś? (podaj link)
8. Napisz coś o sobie, kim/czym się interesujesz, twój idol? Ulubiony serial Disneya?
9. Całe zgłoszenie wyślij na e-mail: mati0401.1999@o2.pl


WAŻNE INFORMACJE | REGULAMIN
Czas na nadsyłanie zgłoszeń macie do 18 grudnia do godziny 23.59. Jeśli ktoś się nie wyrobi, jest możliwość dodatkowego czasu. Spośród zgłoszeń wybiorę parę osób, którzy przejdą do drugiego etapu naboru, gdzie dodam Was na osobnego bloga i sprawdzę Wasze umiejętności blogerskie. Wybierać będę w większości z dobytych informacji z podpunktu szóstego i siódmego. Ale również informuję, że początkujących od razu nie odrzucam, chętnie mogę coś doradzić, w czymś pomóc. Nie szukam osób na parę dni lub tydzień. Jeśli macie pytania co do naboru zadawajcie je tu pod  postem w komentarzu lub na blogowym asku. Każda osoba, która wyśle zgłoszenie dostanie odpowiedź!

POWODZENIA! LICZĘ NA ZGŁOSZENIA!

6 komentarzy:

 1. Bardzo chciałabym prowadzić tego bloga le nie mam źródeł z których mogłabym czerpać informacje :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłoś się, ja mogę ci pokazać skąd brać źródła jak i sam daję tematy na posty :)

   Usuń
  2. Czasami to kwestia rozeznania się, nawet oficjalne konta (np. gwiazd) bywają lepszym źródłem niż cokolwiek innego. Na siłę nie trzeba szukać, po prostu trzeba umieć selekcjonować informację.

   Usuń
 2. A ja mogę wziąć udział? Jajaja xD Powodzenia wszystkim! ♥ Mam nadzieję, że na blogu zagoszczą nowe osoby i będzie sporo rozmaitych tematów do pisania, bo jest ich naprawdę sporo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie biore udziału w naborze, ale innym życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń