Serial o youtuberach w Disney Channel

W ostatnim czasie media społecznościowe są bardzo popularny. Każdy stara się wybić jakoś, by być znany. Jedną z takich możliwości daje YouTube. Youtuberów w tym roku przybyło w zaskakującym tempie bardzo dużo. Disney dlatego postanowił wyprodukować nowy serial, który będzie opowiadał historie młodych przyjaciół, którzy są youtuberami. Jeden z aktorów to tak na prawdę prawdziwy youtuber, ale też światowa gwiazda mediów społecznościowych Jake Paul. Aby dowiedzieć się więcej o nowej produkcji, gorąco zapraszam do rozwinięcia!Głównymi bohaterkami serialu są Paige i Frankie, dwie zwariowane przyjaciółki współtworzące śmieszne piosenki i teledyski, które publikują na kanale internetowym „Bizaardvark”. Po osiągnięciu 10 000 subskrypcji dziewczyny zostają zaproszone do produkowania swoich materiałów we wpływowym studio Vuuugle. Mając do dyspozycji świetne studio, jak również pomoc przyjaciela i aspirującego agenta Berniego oraz internetowych gwiazd Dirka (z kanału „Dare Me Bro!”) i Amelii (z kanału „Perfect Perfection with Amelia”), Paige i Frankie wyruszają na podbój świata wideoblogów zanurzając się tym samym w pełnej humoru przygodzie.

Nastolatki zaczęły kręcić śmieszne teledyski traktując je jako sposób na wyładowanie swojej szalonej kreatywności i wyśmianie wyzwań oraz niepowodzeń związanych z dorastaniem, takich jak wieczne poczucie niedopasowania towarzyszące im w szkole Hollander. Nazwę dla swojego kanału wymyśliły przeglądając słownik (A: aardvark, B: bizarre... Bizaardvark!). Choć wiele koleżanek i kolegów z klasy nie do końca rozumie tego, co robią w internecie, to liczba fanów dziwacznego poczucia humoru „Bizaardvarka” stale rośnie. 


Wejście pod skrzydła supermodnego i tryskającego inspiracją studia Vuuugle z siedzibą w Los Angeles wprowadzi do twórczości dziewczyn zupełnie nową jakość. Studio dysponuje nowoczesnym sprzętem, kostiumami i planami zdjęciowymi. Jest to kreatywny think tank, gdzie najwięksi (i najbardziej stuknięci) vloggerzy wymyślają i produkują materiały publikowane na słynnych kanałach internetowych. Przyjaciółki wreszcie czują, że znalazły miejsce dla siebie.


W serialu wystąpią:
Olivia Rodrigo („An American Girl: Grace Stirs Up Success”) jako Paige Olvera

Madison Hu („Przyjaciółki od czasu do czasu”) jako Frankie Wong

Jake Paul („Dance Camp” na YouTube Red) jako uroczy i dziki Dirk Mann

DeVore Ledridge jako mistrzyni lajfstajlu i DIY 

Amelia Duckworth oraz Ethan Wacker („Miles z przyszłości”, „K.C. Nastoletnia agentka”) jako nadmiernie pewny siebie Bernard „Bernie” Schotz. 

W serialu gościnnie wystąpią również Calum Worthy (Austin & Ally) oraz gwiazdy internetu Meredith Foster, Logan Paul i JiffPom.


PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 14 LISTOPADA O 19:00 W DISNEY CHANNEL
NOWE ODCINKI CODZIENNIE OD POWIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

1 komentarz: