Sabrina Carpenter - "Moje piosenki są jak pamiętnik!"

Sabrina Carpenter to młoda gwiazda Disney'a i piosenkarka. Najbardziej znana jest z roli Mai Hart w serialu "Dziewczyna poznaje świat". W tym miesiącu płyta Sabriny trafiła do sprzedaży. Piosenkarka jest z siebie dumna, że udało jej się wreszcie wydał własną płytę. W tym wywiadzie dziewczyna zdradzi skąd czerpała pomysły na teksty piosenek do albumu "EVOLution". 

Czym piosenki z EVOLution różnią się od Twoich starych nagrań?
Ten album jest zupełnie inny. Piosenki na płytę Eyes Wide Open napisałam, kiedy miałam czternaście lat. Byłam w wieku moich fanów. Teraz jestem nieco starsza i chcę, by słuchali mnie również dorośli. Myślę, że wiele nowych kompozycji miło zaskoczy moich fanów.


A którą z nich lubisz najbardziej?
On Purpose. To najbardziej szczery i osobisty z moich kawałków. Opowiada o miłości, choć wcale tego nie planowałam!


Śpiewasz o własnych przeżyciach. Czy zatem fani mogą potraktować ten album jak Twój muzyczny pamiętnik?
Zdecydowanie tak! Pisząc każdą z piosenek, czułam się jak podczas sesji terapeutycznej. Nie spieszyłam się. Prace nad płytą zajęły mi półtora roku, miałam więc czas, by wszystko przemyśleć, a nawet ukryć w piosenkach trochę moich sekretów.


Nie czujesz się skrępowana, opowiadając o swoich tajemnicach?
Zawsze uważałam, że kiedy przeżyję coś niezwykłego, to powinnam o tym mówić. Chociażby po to, by inni mogli się dzięki mnie czegoś nowego nauczyć!Podoba wam się ten wywiad? Co o nim sądzicie? Która piosenka Sabriny najbardziej wam się podoba? Dajcie znać w komentarzu! 

3 komentarze: