Nauczyciele zdradzają szkolne sekrety gwiazd!

W najnowszym wydaniu magazynu 'Twist". Pojawiły się ciekawy artykuł na temat sekretów gwiazd w szkole. Jak dobrze wiemy większość aktorów, piosenkarzy i tancerzy ukończyło szkołę zanim stali się znanymi osobami. W tym artykule dowiecie się o początkach Laury Marano, Jenny Ortegi i Sabriny Carpenter! Zapraszam do przeczytania postu!


"Laura naprawdę ciężko pracowała!"
Laura Marano (20l.) udowodniła już, że jest świetną aktorką, a teraz szykuje się do kariery piosenkarskiej, Fani serialu "Austin i Ally" wiedzą już, że ma doskonały głos, a nie wszyscy słyszeli, że gwiazda od dziewiątego roku życia ćwiczy grę na pianinie. Przez te wszystkie lata pan Young Riddle nauczył ją czytać nuty i grać naprawdę skomplikowane utwory. Był przy niej zawsze, kiedy tego potrzebowała. "Podczas zajęć Laura zawsze jest skupiona na grze. Bardzo się stara", mówi nauczyciel. Wygląda więc na to, że zakręcona na co dzień, uwielbiająca się wygłupiać Laura, podczas lekcji zamieniała się w klasycznego kujona. Cóż, widać muzyka jest dla niej naprawdę bardzo ważna! "Ona nie boi się ciężkiej pracy. Kocha grać i lubi się uczyć... to zapewni jej sukces", uważa Riddle. "W jej pierwszym pianinie zacinał się jeden z klawiszy. Mnie to wkurzało, a ona się z tego śmiała", dodaje. To tylko potwierdza, że muzyka dla Laury to świetna zabawa, a przeszkód wcale się nie boi, "Jestem przekonany, że wyrośnie z niej genialna artystka", dodaje nauczyciel. Trudno nie być dumnym z kogoś, kto już odniósł tak wielkie sukcesy jak Laura, a jeszcze wiele ma przed sobą. Trzymajmy za nią kciuki!"Jenna rządziła w swojej klasie"
Już w drugiej klasie szkoły podstawowej imienia Amelii Earhart w Indio aktorka Jenna Ortega (13 l.) z serialu "Rodzinka od środka" zwracała na siebie uwagę. "Należała do najlepszych uczniów", wspomina jej nauczycielka Pamela Anderson. "Inne dzieci się na nie wzorowały". Ta dziewczyna już wtedy myślała o karierze aktorskiej. "Uwielbiała czytać na głos i recytować. Często zgłaszała się do odpowiedzi. Była szczęśliwa, kiedy mogła stanąć przed całą klasą i o czymś opowiadać!", dodaje pani Anderson. Kto by pomyślał, że to taki kujon! :)"Sabrina dbała o to, by nikt nie czuł się samotny"
Zupełnie jak Maya z serialu "Dziewczyna poznaje świat", aktorka Sabrina Carpenter (17 l.) zawsze starała się być idealną przyjaciółką. "To ona dbała o to, by podczas przerwy wszyscy razem się bawili", wspomina jej nauczycielka z drugiej klasy, pani Emily Costa. "Nie pozwoliłaby też, by podczas przerwy obiadowej ktoś siedział sam". Co ciekawe, nie tylko pod tym względem przypomina Mayę! "Jej śmiech był zaraźliwy", mówi pani Costa. "Starała się, by lekcje nie były nudne. Bez przerwy żartowała!


Co sądzicie o tym artykule? Podoba wam się? Dajcie znać w komentarzu! 

5 komentarzy:

 1. Artykuł bardzo ciekawy. Mi się zdecydowanie bardzo podobają artykuły z których możemy dowiedzieć się wielu rzeczy o gwiazdach zanim stali się sławni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post, oby tak dalej :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Artykuł jest świetny! Kto by się spodziewał że Sabrina była taka kochana i pomocna ♥ A Laura na prawdę sie starała i kochałą gre na pianinie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny! Noe wiedzialam,że Sabrina jest taka pomocna❤💗

  OdpowiedzUsuń