[BIZAARDVARK] KONKURS YOUTUBERÓW

Jak na pewno wiecie Disney Polska ma parę współprac z polskimi youtuberami. Z tej okazji jak i premiery nowego serialu o youtuberach, trzech z nich postanowiło nas wszystkich zaskoczyć i opublikowali specjalne filmiki o serialu jak i konkurs z tej okazji. Nie chce zbytnio zdradzać Wam ich zawartości, ale w filmikach znajdziecie jednego z aktorów nowego serialu ze specjalną wiadomość dla polskich fanów! Gorąco zapraszam do rozwinięcia!


Zanim dojdziecie do filmików, w skrócie opowiem o konkursie. Otóż do wygrania jest kolacja z EmiFlesh, Kiślem oraz Alex Mandostyle. Dodatkowo oprócz kolacji będziecie mieć możliwość wystąpienia w jednym z filmów youtuberów! Zadaniem konkursowym jest odpowiedzenie na dwa ich pytania o serialu, każdy z nich ma inne pytania! A więc dobrze wszystkie przeczytajcie i zdecydujcie z którym youtuberem będziecie chcieli się spotkać. Z ważniejszych rzeczy pamiętajcie, że w mailach musicie podać: imię, miasto zamieszkania i wiek.


EmiFleshAlex MandostyleKislu


Weźmiecie udział w konkursach? Dajcie koniecznie znać!

Premiera serialu "Bizaardvark" już dziś o 19:00!

3 komentarze:

  1. Świetny pomysł. Jeszcze nie wiem czy wezmę udział.

    OdpowiedzUsuń
  2. Już nie mogę doczekać się premiery, wydaje mi się na ciekawy serial :D

    OdpowiedzUsuń
  3. konkursy są świetne i kto by się spodziewał że tak zaczynali tak sławni youtuberzy. Kompletnie nie spodziewalam się że EmiFlesh nagrała teledysk do piosenki z Violetty 💗

    OdpowiedzUsuń