Sabrina Carpenter "Chłopacy przychodzą i odchodzą, kumpele zostają!"

W najnowszym wydaniu magazynu "Twist". Pojawił się ciekawy wywiad z Sabriną Carpenter. Aktorka najbardziej znana z roli Mai Hart w serialu "Dziewczyna poznaje świat". Gwiazda Disney'a wierzy, że przyjaźń w jej wieku jest najważniejsza! Co o tym sądzicie? Jesteście ciekawi wywiadu? Jeśli tak to zapraszam do rozwinięcia!


Czy zakochałaś się kiedyś w chłopaku, który wpadł również w oko Twojej najlepszej przyjaciółce? Jeśli tak, to doskonale wiesz, jak dziwna i nieprzyjemna to sytuacja. Sabrina Carpenter (17 l.) też ją przeżyła... Przynajmniej na ekranie! "Nie pamiętam, żebym prywatnie zakochała się w tym samym kolesiu, co moja kumpela", zwierza się gwiazda serialu "Dziewczyna poznaje świat". "Ale Maya miała tego pecha i uwierzcie, że nie chciałabym znaleźć się na jej miejscu. To był jakiś koszmar", dodaje.


"Trójkąty miłosne potrafią zepsuć najlepszą przyjaźń!"
Maya i Riley niemal jednocześnie zakochały się w Lucasie, mimo to pozostały dobrymi kumpelami. Niestety, w prawdziwym życiu nie zawsze tak się dzieje. "Cieszę się, że w serialu przyjaźń wygrała", dodaje Sabrina. "Ponieważ takie historie często kończą się łzami. Kiedy myśli się tylko o sobie, przyjaźń szybko się rozpada..."


"Jeszcze nieraz zakochasz się na zabój
Sabrina uważa, że żaden chłopak - nawet największy słodziak na świecie - nie jest wart tego, by dla niego zrezygnować z przyjaźni. "Kiedy dorastasz, łatwo się zakochujesz. Na pewno jeszcze nieraz ktoś wpadnie Ci w oko, po czym nie okaże się jednak tym jedynym", tłumaczy aktorka. "Jeśli więc dla chłopaka zerwiesz znajomość z kumpelą, prędzej czy później będziesz tego żałować". Jak jednak uniknąć znalezienia się w podobnej sytuacji? Niczego przed koleżanką nie ukrywać! "Nie zapomnij, że chłopacy czasami szybko znikają - szczególnie, gdy się jest w wieku szkolnym. Przyjaciółki ma się na całe życie!", radzi Sabrina. "To, co łączy Cię z kumpelą, jest czymś niezwykłym. Warto o to dbać!".


"Przyjaciółki są najważniejsze!"
Odłożenie uczuć na bok dla przyjaźni z pewnością nie jest łatwe. Sabrina zdaje sobie z tego sprawę, ale uważa, że warto próbować. "Kiedy znajdziesz się w podobnej sytuacji co Maya i Riley, nie załamuj się. Masz przecież szansę pokazać, jak wspaniałą jesteś przyjaciółką. A przy okazji przekonać się, czy Twojej kumpeli też na Tobie zależy!", mówi. "Życiem nie rządzą żadne zasady. Nie ma reguły mówiących, z kim można się spotykać, a kogo należy unikać. Musisz wypracować własny kodeks postępowania. Mam nadzieję, że jeden z jego przepisów będzie brzmiał "Przyjaciółki są najważniejsze!". Trudno się z Sabriną nie zgodzić. Po prostu łatwiej jest o nową miłość niż nową najlepszą przyjaciółkę.


Podoba wam się wywiad? Co o nim sądzicie? Dajcie znać w komentarzu! 

4 komentarze:

 1. Wywiad bardzo ciekawy. Bardzo lubię Sabrinę i jej piosenki. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wywiad niesamowty. Sabrina to świetna dziewczyna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wywiad, ale zdjęcia takie dziwne. Dość grubo wyszłą. :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wywiad niesamowity. Jest to bardzo piękna i mądra dziewczyna. Jestem jej wielką fanką.

  OdpowiedzUsuń