[Najlepsze w miesiącu] Wrzesień 2016

Za nami już pierwszy miesiąc szkolnych zmagań. Przez duży natłok, jest was mniej na blogu jednak w weekendy staracie się nasz jak najliczniej odwiedzać. Przez wielki news, jakim jest przyjazd Martiny Stoessel do Polski, byłem zmuszony post z podsumowaniem opublikować, dopiero dziś. Zależało mi by tamten post każdy widział, ale też nie miałem przygotowanego podsumowania i dopiero wieczorem go napisałem. Ale nie przedłużając, zapraszam do podsumowania! 


NAJWIĘKSZE WYDARZENIE MIESIĄCA [LINK]
We wrześniu rozpoczęła się pierwsza trasa Sylwii Lipki, a mianowicie "Szklany Sen Tour". Jak na razie odbył się jeden koncert w Bielsku-Białym. Kolejny już w 2 października w Białymstoku.


NAJLEPSZY SERIAL W MIESIĄCU [LINK]U
We wrześniu najbardziej wyczekiwanym serialem był "BIZAARDVARK". 9 września mogliśmy oglądać jego przed premierę. Premiera kolejnych odcinków jak na razie nie jest znana.


NAJLEPSZY FILM W MIESIĄCU [LINK]
Film "Nianie w akcji" to 100 film Disney Channel Original Movies. Premiera filmu w Polsce odbyła się 9 września. Był to najczęściej oglądany i wyczekiwany film w tym miesiącu!


NAJLEPSZA PIOSENKA W MIESIĄCU [LINK]NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE POSTY W MIESIĄCU


NAJAKTYWNIEJSZY CZYTELNIK MIESIĄCA
Najaktywniejszym czytelnikiem we wrześniu została "Rodzice uczą chodzić, a idole..." GRATULUJEMY!! Zakładkę z listą najaktywniejszych czytelników znajdziecie [tutaj]


DO ZOBACZENIA ZA MIESIĄC!

3 komentarze:

  1. Super post! Wybory sprwiedliwe jak to się uczyłam istatnio na polskim dokonałes salomonowego wyroku 😂😂

    OdpowiedzUsuń
  2. Może w tym miesiącu uda mi się wygrać

    OdpowiedzUsuń