[KONKURS] WYGRAJ SPOTKANIE Z TINI!

Parę dni temu Matina Stoessel oficjalnie poinformowała nas, o tym, że w październiku odwiedzi nasz kraj! Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie tu - [link]. Jednak pomimo spotkania z wokalistką w Arkdaii na podpisywaniu płyt, wszyscy fani dziewczyny mają możliwość spotkania się z nią osobiście. Otóż empik.com i Universal Music Polska organizują konkurs na spotkanie Tini. Wszystkie informacje odnośnie konkursu znajdziecie w rozwinięciu!  Universal Music Polska i empik.com zapraszają do udziału w konkursie - 10 osób wygra spotkanie z Tini w czasie jej pobytu w Polsce 12 października 2016.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zakupić album "Tini" w dniach od 3 do 10 października w empik.com oraz w 4 zdaniach napisz dlaczego to Ty musisz spotkać się z Tini.

Swoją odpowiedź wraz z numerem zamówienia empik.com musicie wysłać na adres - konkurs@universalmusic.pl

10 najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi zostanie nagrodzonych spotkaniem z Tini 12.10.2016 roku w Warszawie. 
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 11.10.2016 roku na stronie Universal Music Polska.

Pełny regulamin i zasady konkursu znajdziecie tutaj - [link]


Weźmiecie udział w konkursie? Będziecie na spotkaniu z Tini w Arkadii?
Dajcie znać w komentarzach!

3 komentarze:

  1. Fajny konkurs ale troche bez sensu bo jest dla tych którzy nie mogą jechać z powodu za długoej drogi do Warszawy więc na takie spotkanie też nie można przyjechać a po drugie myślę, że większość fanów Toni kupiło album koło czerwca i nie ma już paragonu więc...

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wezmę raczej udziału w konkursie ponieważ mam już płytę :/ Ale życzę innym powodzenia ♥

    OdpowiedzUsuń
  3. Na pewno wezmę udział, specjalnie kupuję dziś płytę, drugi raz.

    OdpowiedzUsuń