Sabrina Carpenter w drugim sezonie "Soy Luny"?

W Polsce dotychczas pojawiły się bodajże 24 odcinki serialu, ze względu na wakacyjną przerwę w ich transmitowaniu. Natomiast w Argentynie dobiegł on końca, a w realizacji jest już drugi sezon. Jako zawzięta fanka serialu i osoba nieco uzależniona od Twittera natknęłam się na zdjęcie serialowego Nico (Lionel Ferro) z Sabriną Carpenter. Z tego co kojarzę owe zdjęcie dodała również serialowa Luna (Karol Sevilla). Nie ukrywam, że lekko mnie to zdziwiło, ale z drugiej strony nie mogę się doczekać odcinka z jej udziałem, bo jestem jej fanką. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej zapraszam!

Jestem pewna, że każdy z was przynajmniej słyszał o Sabrinie. Dziewczyna popularność zyskała dzięki roli Mayi w serialu "Dziewczyna poznaje świat" oraz zagrała jedną z głównych ról w filmie "Nianie w akcji" - Jenny.


Podobna sytuacja była z Sofią Carson. Wystąpiła jako ona sama i wykonała swoją piosenkę - "Love is the name". W przypadku Sabriny pewnie będę tak samo. Jeśli pojawi się więcej informacji na pewno dam wam znać!Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach!

4 komentarze:

 1. Ohh chcą tylko wybić jak najbardziej Soy Lunę i dlatego dają tam bardzo znane gwiazdy z Disneya USA :( wrr

  OdpowiedzUsuń
 2. Szok ! Nie spodziewałam się tego ! :D
  https://www.wattpad.com/308155277-zagubiona-rozdzia%C5%82-1

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama nie wiem...

  www.disneyblogkeepcalm.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń