[Miesiąc z serialem] Wrzesień 2016 - "Star Darlings: Życzenia do spełnienia"

To już koniec dwumiesięcznych wakacji. Czas wrócić do szkoły. Jedni z tego powodu jest weseli, jedni jednak smutni, ale to co dobre szybko się kończy. Jednakże na naszym blogu nadal trwa seria [Miesiąc z serialem/filmem] i przypominam, że wszystkie posty z tej serii możecie znaleźć w naszej zakładce na blogu - [link]. We wrześniu postanowiłem, że miesiącem z serialem będzie "Star Darlings: Życzenia do spełnienia", który emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:25 oraz 13:25, a w weekendy o 7:25 w Disney Channel!


FABUŁA SERIALU
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak spełniają się życzenia? Jest na niebie takie miejsce, w którym każdego dnia spełniane są marzenia. To miejsce nazywa się Gwiezdna Kraina. Zagrażają jej złe siły, dlatego 12 wyjątkowych dziewczyn zostaje wybranych, aby ją uratować.

Świat Star Darlings to magiczne miejsce. Jego mieszkańcy pomagają spełniać życzenia wysyłane ze Świata Życzeń, jak nazywają Ziemię. To niełatwe i często niebezpieczne zadanie. Lady Stella, przełożona Gwiezdnej Akademii, cierpliwie uczy i inspiruje swoje uczennice, nastoletnie Star Darlings, z których każda ma również swoje własne, najważniejsze w życiu, życzenie do spełnienia.


BOHATERKI
Wszystkie bohaterki zostały opisane dość szczegółowo w dwóch osobnych postach:
GŁÓWNE BOHATERKI oraz DRUGOPLANOWE BOHATERKI


PIOSENKA CZOŁÓWKOWA "CZEGO PRAGNIESZ?" [OPRACOWANIE]Polubiliście serial "Star Darlings: Życzenia do spełnienia"?
Dajcie znać w komentarzach!

5 komentarzy:

 1. Fajny post :) zapraszam na mojego bloga www.swiatwedlugidoli.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, chociaż zbytnio nie przepadam za tym serialem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Za serialem nie przepadam, aczkolwiek piosenka jest naprawdę fajna ☺️

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy serial, ale nie mam za dużo czasu, aby go oglądać. Natomiast piosenka jest cudowna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie obejrzalam za dużo odcinków tego serialu ponieważ godzina ich emitowania nie zawsze jest dla mnie odpowiednia ;) Ale ogołem serial wydaje się być bardzo fajny

  OdpowiedzUsuń