Lodovica Comello wzięła ślub kościelny?

Wielkie zaskoczenie dla wszystkich fanów Lodovicy Comello. Chodzi o to że młoda piosenkarka właśnie wczoraj wzięła ślub kościelny z Tomasem Goldschmidt. Wielka niespodzianka dla wszystkich. Nikt nie spodziewał się tak ważnego wydarzenia w życiu piosenkarki. Zapraszam do rozwinięcia posta, gdzie dowiecie się więcej informacji o tym niesamowitym dniu, a nawet zobaczycie urywek ślubu!

Rok temu, a dokładnie 1 kwietnia Lodovica oraz Tomas wzięli ślub cywilny. Właśnie wtedy wiele fanów myślało, iż to żart związany ze świętem Prima aprilis, ale gdy do sieci wypłynęły zdjęcia ze ślubu, wszyscy byli w szoku. Nikt nie spodziewał się tak ważnego wydarzenia w życiu włoszki. Jednak młoda piosenkarka postanowiła nas znowu zaskoczyć. Właśnie wczoraj wzięła ślub kościelny z Tomasem. Jak dobrze wiemy para poznała się na planie serial "Violetta", gdzie Lodovica wcieliła się w postać Francesci, zaś Tomas był producentem serialu. 


Jak wiemy na ślubie pojawiła się rodzina Lodovicy oraz Tomasa. Nie mogło zabraknąć również ich najbliższych przyjaciół, czyli: Candelarii Molfese, Alby Rico Navarro, Clary Alonso, Facundo Gambandé, Diego Domínguez oraz Damiena Lauretta.


Kto z was spodziewał się ślubu kościelnego Lodovicy i Tomasa? Co sądzicie o tym wydarzeniu? Dajcie znać w komentarzu! 

4 komentarze:

 1. Ale super! :) Kocham ich! <3
  disneychannelpolskablog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Super post !!! zapraszam do siebie super konkurs !! www.swiatwedlugidoli.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten ślub to jedna wielka niesamowita niespodzianka! Kompletnie się go nie spodziewałąm ale cieszę sie że Lodo i Tomas wzieli ślub kościelny. Cieszę się rónież że na ślubie nie zabrałko Violettos jednak szkoda że nie każdy pojawił sie :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Tego sie nie spodziewałam, ale niespodzianka

  OdpowiedzUsuń